|   |  Asce & Kıral Yapı Firması
Asce & Kıral Yapı

Asce & Kıral Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1980

  • Proje Sayısı : 1

Asce & Kıral Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Asce & Kıral Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Asce & Kıral Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Asce & Kıral Yapı Hakkında

KURUMSAL

Yönetimin Mesajı

İş dünyasında bazen işbirliklerinin "güç birliği" haline geldiği dönüm noktaları vardır... Asce & Kıral Yapı Sanayii Ticaret. A.Ş., işte tam da böyle bir dönüm noktasında ortaya çıkan bir kuruluş. Gaziantep'te kök salan ve sakinleriyle birlikte bu güzide kentin çehresini bambaşka bir yaklaşımla değiştiren Asce İnşaat ile İstanbul’da 1980 yılından bu yana tasarladığı mobilyalarla, evleri yuvaya çeviren Fatih Kıral Mobilya... Daha farklı bir ifadeyle birimiz konut yapma, diğerimiz o konutları yaşam alanı haline getirme konusunda uzman. Bundan daha gelecek vaadeden bir işbirliği olabilir mi? 

 

Barınmak, herkesin en temel ihtiyaçlarından biri. Ancak iş güzel evler, konutlar, hatta iş yerleri yapmakla bitmiyor. Çağımızın koşulları, insanların beklentileri, daha iyi bir yaşam tarzı oluşturmayı da gerektiriyor. Bunun sonucunda daha modern, çevreci, akıllı, sağlıklı güvenli, ekonomik, sessiz, yazın serin, kışın sıcak ve ulaşımı kolay yerleşim birimleri artık "beklenti" ya da "arayış" olmaktan çıkıp "zorunluluk" haline geliyor. 

 

Biz Asce & Kıral Yapı olarak işte o zorunluluğa talibiz! Çünkü uzun yılların deneyimiyle evleri "yaşam alanı" ya da "yuva" yapan nedir, biliyoruz! 

 

Şimdilik hayata geçirdiğimiz iki projemiz var: Büyük Konak Residence ve Köknar Apartmanı. Her ikisinin de Asce & Kıral Yapı için sağlam birer referans olacağının farkındayız. Bunun verdiği güvenle, daha farklı ve daha iyi neler yapabileceğimizi şimdiden araştırıyoruz. 

 

Ünlü ressam Vincent Van Gogh "Önce resmimin hayalini kurarım ve sonra da hayalimin resmini yaparım" der. Asce & Kıral Yapı olarak bizim yaptığımız da bundan farklı değil: Önce sizin hayalini kurduğunuz evleri kusursuz olarak tasarlıyoruz. Sonra da bu tasarımları, projeleri gerçek hayatta inşa ediyoruz. Çünkü insanların hayal ettiği evlere kavuşmasını bir ayrıcalık ya da lüks olarak değil, "hak" olarak görüyoruz. 

 

Asce & Kıral Yapı olarak sizlerle birlikte katedeceğimiz upuzun ve başarılarla dolu yolun henüz başındayız. Ancak gelecek, sizin hayallerinizle ve bizim yapılarımızla şekil değiştirecek, bundan eminiz. 

Birbirimizi daha sık görmek dileğiyle...

Abdülkadir Konukoğlu & Fatih Kıral

 

Hakkımızda

Asce & Kıral Yapı Sanayii A.Ş., insanların "yaşanacak alanlar"a duyduğu özlemi kendi birikimleri ve deneyimleriyle geliştiren, iyileştiren ve halkın beğenisine sunan, iki farklı alanda yılların birikimine sahip iki farklı kuruluşun ve öncülerinin güç birliğiyle hayata geçirilmiş bir oluşumdur. 


Bu iki kuruluştan Asce, Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Konukoğlu önderliğinde ve Türk inşaat sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi adreslerinden biri olma hedefiyle çıktığı yolda pek çok projeyi hayata geçirmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Köklü geçmişinden ve bölgesel değerlerden aldığı güç ile kısa sürede ulusal açıdan ilgi odağı olmayı başarmış ve proje aşamasından ele alıp yaşam alanı haline getirdiği girişimleri, inşaat alanında en fazla ihtiyaç duyulan güven arayışının simgesi haline gelmiştir.  

 

Güç birliğinin ikinci ortağı ise Fatih Kıral’dır. Kıral Mobilya ve Dekorasyon Sanayii Ticaret A.Ş.’ni hayata geçirdiği 1980 yılından bu yana mobilya ve dekorasyon alanında tüketicisinin göz bebeği yapmayı başaran Fatih Kıral, sadece kaliteli ve estetik anlayışa hitap eden mobilyalarıyla değil, 50'yi aşkın markanın temsilciliğiyle de Fatih Kıral Mobilya ve Dekorasyon’u dünya mobilya trendlerinin Türkiye'deki adresi haline getirmeyi başarmıştır. Fatih Kıral Mobilya & Dekorasyon, bugün yurt genelindeki dokuz mağazasıyla bu estetik anlayışın öncülüğünü sürdürmektedir. 

 

Asce ile Fatih Kıral’ın güçlerini birleştirmesi şu açıdan da önemlidir: 

Her iki tarafın da yıllara dayanan deneyimleri yan yana gelince, “yaşanır” yerleşim alanları projelendirip hayata geçirmek mümkün olacaktır. Sunulan estetik ve güven ise gelecekte ihtiyaç duyulacağı bugünden belli olan yaşam algımıza şimdiden biçim verecektir!

Misyon&Vizyon

Misyon 

Asce & Kıral Yapı olarak misyonumuz toplumun hak ettiği, içinde yaşamaya değer bulacağı binaları, yapı taşlarımız olan güven ve estetik kavramlarına sadık kalarak inşa etmektir. Söz konusu binaların insan yaşamının ihtiyaç ve gerekliliklerini tüm yönleriyle karşılaması Asce & Kıral Yapı'nın önceliği ve etik değeridir. İnşa ettiğimiz binalar güven ve estetik değerler doğrultusunda, insan yaşamına değer katmalı, insan hayatını güzelleştirmeli ve o hayatın vazgeçilmezi olmalıdır. Bunlar Asce & Kıral İnşaat'ın yerine getirmek istediği taahhütlerden çok kendini buna mecbur hissettiği ilkelerdir. Çünkü Asce & Kıral Yapı; fark yaratmak için tam zamanı olduğuna inanmaktadır. 

 

Vizyon 

Başta İstanbul olmak üzere büyük kent merkezlerinin adeta birer şantiyeye döndüğü günümüzde, gözden kaçtığına inandığımız "vizyon" eksikliğini gidermek... 

Kentsel dönüşümün söz konusu olduğu büyük kent merkezlerinde büyük düşünüp büyük oynamak, ancak bunu yaparken insan yaşamını doğrudan ya da dolaylı etkileyen her türlü değere saygılı olmak... 

 

Başta kentsel dönüşüm projeleri olmak üzere önce İstanbul'da, sonra ülke çapında ve daha sonra uluslararası arenada aranan ve tercih edilen kuruluş haline gelmek...

 

Kurumsal Değerler

Temel Değerler

Dürüstlük 
Asce & Kıral Yapı, çalışanları ve müşterileri dahil iş iletişimi içinde bulunduğu herkese karşı dürüst, açık sözlü ve samimidir. 

 

Doğruluk 
Asce & Kıral Yapı, verilen sözün arkasında durur; toplumsal, ahlaki, dini ve iş etiğine dair her türlü değer, iş anlayışının bir parçasıdır. 

 

Saygı 
Asce & Kıral Yapı, iş ortaklarına taahhüt ettiği her projeyle ilgili olarak güven ve saygı kazanmak için çok çalışır, söz konusu güven ve saygıyı da korur.

 

Sağlık ve Güvenlik
Asce & Kıral Yapı, inşaat gibi bir sektörde faaliyet gösteren bir kuruluş olarak insanların zarar görmemesi için son derece titiz davranır ve sağlıklı bir çalışma ortamı sunar. 

 

Kalite 
Asce & Kıral Yapı mükemmeliyetçidir ve hedefi, çalışmalarını ilk seferinde, düzgün ve zamanında teslim etmektir. Asce & Kıral Yapı'nın itibarını belirleyen ise projeleri teslim alan müşterilerdir. 

 

Çevre 
Asce & Kıral Yapı, çevre koruma ile ilgili her türlü değere önem verir, hayata geçirdiği projelerde çevre korumacı yaklaşım ve uygulamalara öncelik tanır, çalışanlarını çevresel girişimlere aktif şekilde katılmaları için teşvik eder. 

 

Yol Gösteren Değerler


Ekip çalışması
Tüm çalışanları ve çözüm ortakları Asce & Kıral Yapı'ya katkıda bulunabilir. Asce & Kıral Yapı, bu yaklaşımın ortak başarıyı getireceğine inanır. 

 

Etkili iletişim
Asce & Kıral Yapı, çalışanlarının ve müşterilerinin yerinde karar alabilmeleri için doğru ve güncel bilgileri kendileriyle paylaşır. 

 

Farklılıklar 
Asce & Kıral Yapı için farklı yaş, din, etnik köken ve sosyal konuma sahip tüm erkekler ve kadınlar eşit değerdedir, eşit muamele görür. 

 

Teknoloji ve İnovasyon 
Asce & Kıral Yapı, faaliyet gösterdiği iş alanında mevcut en son teknolojiyi geliştirir ve uygular. Yeni fikirleri sürekli araştırır ve inceler; sürekli gelişimden ve yenilenmekten yanadır. 

 

Dinamizm 
Asce & Kıral Yapı, yaptığı işe değer kazandıracağına inandığı her fırsatı öğrenmek, gelişmek, paylaşmak ve değer üretmek için kullanır. 

 

Tutku
Asce & Kıral Yapı, yaptığı işi sever, ait olduğu iş alanına örnek tutumuyla önderlik eder. 


Sosyal sorumluluk
Asce & Kıral Yapı, toplumdaki yaşam kalitesini yükseltme arzusuyla çalışanlarını teşvik eder ve destekler; iş ve çözüm ortaklarını sosyal sorumluluk faaliyetlerine katılım konusunda teşvik eder. 

 

İlkeler ve Yaklaşımlar

Çevre 

Asce & Kıral Yapı, yüksek standartlarda, güven ve estetik değerleri gözeterek müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi taahhüt eder. Bunu yaparken de çevreyi koruyan ve çevreci yaklaşımları geliştiren bir anlayışla çalışmalarını yürütür. Mümkün olan en az miktarda atığa neden olurken doğru ve daimi uygulamalarıyla en üst seviyede çevreci yaklaşımlar sergiler. İş faaliyetlerinden kaynaklanan olumsuz çevresel etkileri en aza indirgemek, çevrenin her yönüyle korunmasını ve çevreci yaklaşımların geliştirilmesini sağlamak temel prensipleri arasında yer alır. Çevre ile ilgili faktörlere karşı olumlu yaklaşım sergilemek de iş planlamalarında ve karar mekanizmalarında dikkate alınacak faktörlerin başında gelir. 

Asce & Kıral Yapı faaliyetlerinin olumsuz çevresel etkilerini en aza indirmek ve çevre ile ilgili hedeflerine ulaşmak için çalışanlarını uygun eğitimlerden geçirir ve çevrenin korunması için şirketin belirlediği yüksek standartları kendi sorumlulukları olarak benimsemelerini sağlar. Çevresel performansını iyileştirmek için alt yüklenicileri ve tedrikçileriyle birlikte çalışır.

 

Kalite 
Kalite, Asce & Kıral Yapı'nın geçmişinde, bugününde ve geleceğindeki en önemli değerdir. Kuruluşun temelinde yer alan Asce İnşaat da Fatih Kıral Mobilya da sadık kaldıkları ve ödün vermedikleri kalite anlayışı ile Türkiye'de ve bulundukları sektörde kalıcı olmayı başarmış kuruluşlardır. Dolayısıyla Asce & Kıral Yapı'nın hedefi de inşa ettikleri binalarda "sıfır sorun"dur. Bu hedefe ulaşmak için eğitim, teknoloji ve tedarikçilere yapılan yatırımdan asla kesintiye ya da tasarrufa gidilmez! Öte yandan hedefimiz olan kalite de Asce & Kıral Yapı bünyesindeki yetkililer tarafından proje aşamasından anahtar teslimi noktasına kadar belirli aralıklarla düzenli olarak denetlenir. Kanunlara, yönetmeliklere uygun, gurur duyacağımız ve güvenle teslim edeceğimiz yapıların sırrı budur... 

 

İş Sağlığı ve Güvenliği 
Asce & Kıral Yapı çalışanlarının, taşeronlarının, tedarikçilerinin ve genel halkın sağlığı, güvenliği ve huzuru için sorumluluğu üstlenmeyi taahhüt eder. Bu sorumluluğun üstesinden gelmek için Asce & Kıral Yapı, işi ile ilgili atacağı her adımda sağlık ve güvenlik ile ilgili her konuya öncelikli olarak önem verir. 

Asce & Kıral Yapı, üzerinde çalıştığı projeler ve hayata geçirdiği inşaatlar ile ilgili olarak aşağıdakileri mümkün olan en üst seviyede garanti altına almayı taahhüt eder.

 

Yapılar ilgili tüm mesleki, sağlık ve güvenlik mevzuatına uygun olacaktır, 

Çalışanları, taşeronları, ziyaretçileri ve müşterileri için güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlayacaktır, 

İş sağlığı ve güvenliği politikalarının etkili bir şekilde işlemesi için danışmanlarıyla düzenli olarak fikir alış-verişinde ve incelemelerde bulunacaktır, 

İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili performansları gözden geçirmek ve iyileştirmek için gerekli ve uygun önlemleri alacaktır, 

İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili konular için ayrılan kaynaklar, çalışanların fiziksel ve psikolojik sağlığının temin edilmesi için kullanılabilir hale getirilecektir. Asce & Kıral Yapı, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili hedeflerini gerçekleştirmek için gerekli bilgi veya uzmanlığa kendi bünyesinde sahip olmadığı hallerde, yetkili sağlık, mesleki ve güvenlik kuruluşlarında görevli profesyonellerden tavsiye ve danışmanlık hizmeti alacaktır, 

Asce & Kıral Yapı üst düzey yöneticileri ve idarecileri; çalışanların sağlığı ve emniyeti ile ilgili tüm konularda uygulamaları başlatmakla yükümlüdürler. 

Tüm çalışanların sağlık ve güvenlikle ilgili konularda göreceği eğitim ve uygulamalar, Asce & Kıral Yapı için istihdamın doğal bir gerekliliği olarak kabul edilir ve bu durumun tüm çalışanlar tarafından da kabul edilmesi gerekmektedir. 

 

Yukarıdakiler, Asce & Kıral Yapı işyerlerindeki İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası taahhüdünün bir taslağıdır ve Asce & Kıral Yapı işyerlerindeki herkesin sağlık ve emniyetinin sağlanması ve korunması için ilgili herkesin, bunları taahhüt ettiği kabul edilir. 

 

Etik Kurallar 
Asce & Kıral Yapı, Türkiye'nin en iyi ve başarılı inşaat kuruluşlarından biri olmak amacıyla yola çıkmıştır. Bu da yüklendiğimiz ya da parçası olduğumuz her projede en güvenli, estetik, kaliteli ve sağlam inşaatları hayata geçirmek üzere Asce & Kıral Yapı olarak tüm elemanlarımızla üstün bir performans göstererek ve tüm etik kurallara bağlı kalarak çalışacağımızı taahhüt etmek anlamına gelir. 

Söz konusu etik kurallar Asce & Kıral Yapı'nın en değerli varlıklarından biridir. Asce & Kıral Yapı, tüm ticari faaliyetlerini adil, tarafsız; toplumsal va yasal kurallara bağlı olarak yürütür. İş ilişkisi içinde bulunduğu kişi ve kuruluşların da ticaret etiğine uygun davranmasını bekler ve bu yaklaşımı destekler. Yöneticileri, çalışanları ve temsilcileri görev ve sorumluluklarını yerine getirirken yüksek iş ve kişisel etik kurallarına uyar; iş ilişkisi içinde olduğu diğer kuruluşların çalışanları, kamuoyu, iş alemi, müşteriler, tedarikçiler, rakip kuruluşlar ve devletin idari birimleriyle olan ilişki ve iletişiminde dürüstlüğü esas alır. 

Asce & Kıral Yapı'nın hiçbir yöneticisi ya da çalışanı, kuruluşun etik kurallarını ihlal edemez, ettiği taktirde görevinden uzaklaştırılmak da dahil, gerektiği şekilde cezalandırılacağını kabul eder. 

 

Sosyal Sorumluluk

Asce & Kıral Yapı, toplumdaki yaşam kalitesini yükseltme arzusuyla çalışanlarını teşvik eder ve destekler; iş ve çözüm ortaklarını sosyal sorumluluk faaliyetlerine katılım konusunda teşvik eder. 

Telefon: 0216 350 0184
Fax: 0216 350 0186
Email: info@ascekiral.com
Adres: Cemil Topuzlu Cad. No:16C Selamiçeşme Kadıköy - İSTANBUL 

Asce & Kıral Yapı Projeler Haritası

Asce & Kıral Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.