|   |   |  Aşçıoğlu Grubu, Tashkent City’nin “İşletme ve Tesis Yönetim Danışmanı” Oldu

Aşçıoğlu Grubu, Tashkent City’nin “İşletme ve Tesis Yönetim Danışmanı” Oldu

Aşçıoğlu Grubu, profesyonel rezidans ve bina yönetim hizmetleri sunduğu şirketi Se Club ile Özbekistan Cumhuriyeti’nin başkenti Taşkent’te inşa edilecek dev proje Tashkent City’nin “İşletme ve Tesis Yönetim Danışmanı” seçildi.

Aşçıoğlu Grubu, Tashkent City’nin “İşletme ve Tesis Yönetim Danışmanı” Oldu

Gayrimenkul sektöründe 50 yıllık deneyimin adresi Aşçıoğlu, geliştirdiği iş modelleri ile yurt dışında da ilklere imza atmaya devam ediyor. Bir dünya markası olan DEYAAR ile birlikte, Selenium markası ile yurt dışındaki ilk Türk markalı konut projesine imza atarak bir ilki gerçekleştiren Aşçıoğlu, dünyanın birçok ülkesinden firmanın davet edildiği ihale sonucunda, farklı bir faaliyet alanında hizmet veren profesyonel rezidans ve bina yönetim şirketi Se Club ile çok önemli bir projenin ihalesini kazandı.

Özbekistan Cumhuriyeti’nin başkenti Taşkent’te tam 80 hektarlık alana inşa edilecek Tashkent City Projesi kapsamında; ülkenin en büyük gayrimenkul geliştirici şirketi Dream City Development tarafından inşa edilecek Lot-1 ve Lot-7’nin “Tesis Yönetim Danışmanı” görevini üstlendi.

Cenk Aşçıoğlu: “Gayrimenkul Geliştirme İş Modellerinin Ardından Tesis Yönetim Deneyimimizi de yurt dışına Taşıyoruz”

SE CLUB Yönetim Kurulu Başkanı Cenk Aşçıoğlu, yaptığı değerlendirmede şunları dile getirdi: “Gayrimenkul sektöründe 50 yılı aşkın bir şirket olarak Selenium markamızla bugüne kadar birçok iş ve yaşam merkezi inşa ettik. Mevcut projelerimizde, üst düzey memnuniyet ve kaliteli hizmet anlayışı ile kazandığımız işletme ve yönetim danışmanlığı deneyimimizi, ilk olarak farklı markaların üst segment projelerine taşıdık. Şimdi de bu deneyimi yurt dışına ihrac ederek, toplam 1 milyar doları aşacak değeriyle Tashkent City Projesi’ne taşıyacak olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Aşçıoğlu olarak Se Club ile proje geliştirme aşamasından itibaren bir rezidansın ya da bir tesisin işletmesi nasıl kurulmalıdır, ürüne nasıl dokunuşlar yapılmalıdır veya proje yönetimi nasıl gerçekleştirilmelidir gibi konularda engin bir bilgi birikimi ve deneyime sahibiz. Bu birikimimizi, Özbekistan’ın en büyük geliştiricisi Dream City Development’ın üstlendiği Tashkent City Projesi’ne tesis yönetim danışmanı olarak en iyi şekilde yansıtacak ve ülkemizi yurt dışında gururla temsil edeceğiz.”

Se Club, 13 Markalı Projeye İşletme ve Yönetim Danışmanlığı Hizmeti Veriyor

Bir Aşçıoğlu grubu şirketi olarak SE CLUB; 10 yıldır projelerin mevcut değerini arttırmak  ve marka değerinin korunabilmesi gerçekliği ile tesis yönetiminde doğru stratejiler ile projenin uzun dönemde çıkarlarını gözetmeyi amaç edinmiş, üst sınıf bir tesis yönetim şirketi olarak hizmet vermektedir. Tesislerin teknik, güvenlik, temizlik, özel hizmetler, bahçe bakım ve sosyal tesis işletmesi gibi hizmetlerde operasyonel süreçlerin üstlenilmesinin yanı sıra; proje hayata geçmeden sürdürülebilir yönetim modeli için projeyi hazır hale getirmeyi amaç edinerek, Yönetim Danışmanlığı ve ideal yatırımın sağlanmasına proje geliştirme aşamasından başlayarak Gayrimenkul Danışmanlığı hizmetleri ile de vermektedir.

Şirket Haberleri

Etiketler

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Beyazın en güzel tonları Filli Boya’da
  Beyazın en güzel tonları Filli Boya’da

  Geniş renk skalasıyla yaşam alanlarında tazelenmiş bir ferahlık hissi oluşturan Filli Boya, yazlık mekanlar için renk önerisinde bulunuyor. Yaz mevsiminin en çok tercih edilen rengi ‘beyaz’ birbirinden farklı tonlarıyla Filli Boya renk kartelalarında yer alıyor.

 • Tekfen Holding “Türkiye’nin İklim ve Su Lideri” ödülünü aldı
  Tekfen Holding “Türkiye’nin İklim ve Su Lideri” ödülünü aldı

  Tekfen Holding, iklim değişikliğinin etkilerini azaltmak ve doğal kaynakları korumak amacıyla iş dünyasının işleyişini değiştirmeyi hedefleyen CDP (Carbon Disclosure Project) İklim Değişikliği ve Su Güvenliği Programlarında ayrı ayrı “A (-)” bandında derecelendirilerek “Türkiye İklim ve Su Liderleri” ödülünü aldı.

 • Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi
  Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi

  Anadolu Yakası’nın açık hava konseptli Lens Yaşam Merkezi, 100’e yakın perakende mağazası, restoranları, kafeleri ve sosyal aktivite alanlarıyla ziyaretçilerine açık havada alışveriş ve eğlence imkanı sunuyor. Açık hava yaşam merkezi dönemini başlatan Lens Yaşam, açık havada kaliteli ve sağlıklı alışverişin keyfini sunuyor.

 • Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor
  Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor

  Ekonomi alanındaki marka yönetimi çalışmalarıyla adından söz ettiren Markasanat Marka Yönetimi&Kurumsal Danışmanlık Şirketi, yeni yatırımı Markasanat Business Akademi ile markalara verdiği eğitim hizmetini, küresel çapta etkili olan koronavirüs nedeniyle alınan tedbirler kapsamında dijitale taşıdı.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.