|   |  Aşçıoğlu Yapı A.Ş Firması
Aşçıoğlu Yapı A.Ş

Aşçıoğlu Yapı A.Ş

  • Kuruluş Tarihi : 123456

  • Proje Sayısı : 5

Aşçıoğlu Yapı A.Ş, konut, ofis ve residence projeleri, Aşçıoğlu Yapı A.Ş hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Aşçıoğlu Yapı A.Ş ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Aşçıoğlu Yapı A.Ş Hakkında

Aşçıoğlu İnşaat 1975 yılında Hüseyin Aşçıoğlu tarafından kurulup 1998 yılı itibari ile kurumsallaşmıştır.

Faaliyet alanımıza katmış olduğumuz projelerimizle, hedefimiz inşaat sektöründe sizlere en güvenli ve en kaliteli hizmeti sunmaktır.

Alanında köklü bir kuruluş olan firmamız, yıllardır her türlü teknolojik altyapıya imza atmakta ve profeyonel ekibi ile sizlere hizmet vermektedir.

Çalışma alanında da aynı hassasiyet ile hareket ederek, profesyonel bir ekip ile sizlere profesyonel bir hizmet vermek amacımızdır.

Aşçıoğlu Yapı; bu amaçla teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak teknoloji ve insan gücünü birleştirip sağlam, güvenli ve ekonomik yapılar inşa etmektedir.

Projelerimizin hepsinde zemin etütlerini Mimarlar ve Mühendisler Odaları'na bağlı olarak çalışan kurum ve kuruluşlara yaptırmaktayız ve bütün projelerimiz deprem tüzüğüne uygun olarak tasarlanmaktadır.

Firmamız müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmekte beraber ilerlemesinin sürekliliğini sağlamak için inşaat sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek yatırımlarını buna uygun şekilde gerçekleştirmektedir..

Telefon: 444 8 461
Faks: 0216 347 0300
Email: info@asciogluyapi.com
Adres: Fenerbahçe Mah. Bağdat Cad. No:88 Kat:2/4 Kadıköy / İstanbul

Aşçıoğlu Yapı A.Ş Projeler Haritası

Aşçıoğlu Yapı A.Ş Projeleri

Aşçıoğlu Yapı A.Ş Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.