|   |  Askon Yapı Firması
Askon Yapı

Askon Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 3

Askon Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Askon Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Askon Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Askon Yapı Hakkında

KURUMSAL
 
ASKON GAY.YAT.İNŞ.LTD.ŞTİ. Yükselen yapı yükselen toplum sloganı ile yola çıkmıştır. Köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir.  
 
ASKON GAY.YAT.İNŞ.LTD.ŞTİ.tüm üretimlerinde daima; toplumun kalkınmasını, dünya uygarlığının gelişmesini, insan mutluluğunu, çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinmiştir. 
 
ASKON GAY.YAT.İNŞ.LTD.ŞTİ., konusunda eğitimli, uzman ve deneyimli kadrosuyla, hayat verdiği yaşam alanlarında uyguladığı üstün inşaat teknik ve nitelikleriyle dünyada sadece kalitesi değil, güvenilirliğini de kanıtlamıştır. Mühendislik başarıları yurt içi ve yurt dışı bilimsel çevreler ve iş yaptığı kurumlar tarafından ödüllendirilmiştir. Yakın gelecekte bu kalite ve güveni, yapmayı planladığı yeni projeleriyle dünyanın dört bir tarafına taşımayı planlayan ASKON GAY.YAT.İNŞ.LTD.ŞTİ.’ın en  büyük hedefi  ise, her  nerede  olursa olsun  insanlara yaşamaktan zevk alacakları ve mutlu olacakları güvenli yaşam alanları sunmaktır.
 
ASKON GAY.YAT.İNŞ.LTD.ŞTİ. yaptığı projeler kapsamında çevrenin korunmasına özel önem vermektedir. Doğal kaynakları korumak, çevreye olabilecek olumsuz etkileri en aza indirmek ve bunun sağlanabilmesi için gerekli önlemleri alabilmek doğrultusunda gereken tüm çalışmalar yapılmaktadır. Bu amaçla, konu ile ilgili yürürlükte olan tüm yasa ve yönetmeliklere tamamen uyulmaktadır. Ayrıca, yapım çalışmalarının her aşamasında iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili hem  yerel   ve  hem de   uluslar arası koşullar titizlikle sağlanmaktadır. Her bir proje için, projeye özgü ve genel, çevre koruma ve iş güvenliği gerekliliklerine uyumlu çalışılması, ASKON GAY.YAT.İNŞ.LTD.ŞTİ. 'ın müşterilerine sunduğu yüksek hizmet kalitesinin anahtarıdır.
 
Misyonumuz
 
ASKON GAY.YAT.İNŞ.LTD.ŞTİ. ASKON, günün şartlarına göre öne çıkan gayrimenkul ihtiyaçlarını, doğru planlanan projelerle, toplum açısından kârlı yatırımlara dönüştürmeyi, zamanın en ileri inşaat teknolojilerini kullanarak estetik ve fonksiyonel açıdan iz bırakacak eserler oluşturmayı misyon edinmiştir.

Tel: 0212 601 1868
Fax: 
Email: askon@askonyapi.com.tr
Adres: Şenlikköy Mah.Ekşinar Cad.Işık Sok. NO:3 D:5 İstanbul / Bakırköy

Askon Yapı Projeler Haritası

Askon Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.