|   |  Aslan Yapı Firması
Aslan Yapı

Aslan Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Aslan Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Aslan Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Aslan Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Aslan Yapı Hakkında

HAKKIMIZDA

Aslan Yapı ve Tic. A.Ş. büyük şehirlerde altyapı, üstyapı ve konut projelerinde başarı ile tamamlamış, bu faaliyetlerden edindiği bilgi (deneyim) ve tecrübelerle daha büyük altyapı, üstyapı ve konut projelerine emin adımlarla ilerlemektedir.

Sorunlara kalıcı çözüm getiren anlayışıyla yüzlerce projeye imzasını atmıştır. Sermayesini katlayarak günümüze gelen ASLAN YAPI deneyimli insan gücü ve son teknoloji makine parkıyla misyon hedefine devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Gelişen ve değişen dünyaya hızla adapte olan,
Sektöre yön veren,
Hayalleri mümkün hale getiren,
İnsan odaklı ihtiyaçlara kalıcı çözümler üreten yatırımlar geliştirmektir.

VİZYONUMUZ

Sektöre yön veren müşterileri ve çalışanları ile birlikte, temelden detaya kalıcı çözümler üreten ve uygulayabilen ruhu geliştirmektir. 

İnsan odaklı kalıcı çözümler üretmek, insan kazanmak en önemli kazancımız olup, bunu ortaklarımız ve çalışanlarımız ile paylaşmak onurumuzdur.

YÖNETİM KADROMUZ

Aslan Yapı ve Ticaret A.Ş. sektöre mütevazi bir şekilde girdiği 1981 yılından beri büyümeye, işgücü sayısı ve kalitesini artırmaya devam etmiş, daima en son teknolojiyi kullanmıştır. Sürekli büyümemizi müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla kurduğumuz samimi güven ve işbirliğine borçluyuz.

Aslan Yapı olarak insan odaklı ve kalıcı çözümler üreterek, sayısız şehirde, sayısız konut ve üstyapı projelerine imza atmış olmaktan ötürü gururluyuz. Amacımız daha da büyük ve çarpıcı projeleri gerçekleştirmek.

Yatırımlarını planlarken Aslan Yapı hızla değişen dünyaya uyumlu çözümler üretmeyi ilke edinmiştir. Bu sayede sektörünün öncülüğünü yaparken insani ihtiyaçları hep odak noktasında tutmayı başarmıştır.

Artan sermayesi ve kazandığını paylaşarak büyüme felsefesiyle beraber yapacağımız yeni projelerde sizlerle tanışmayı umuyoruz.

Telefon: 0312 442 2804
Fax: 0312 442 2807
Email: info@aslan-yapi.com.tr
Adres: Çankaya Mahallesi Cemal Nadir Sokak No: 18 06690 Çankaya/ANKARA

Aslan Yapı Projeler Haritası

Aslan Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.