|   |  Asm Group Firması
Asm Group

Asm Group

  • Kuruluş Tarihi : 2005

  • Proje Sayısı : 4

Asm Group, konut, ofis ve residence projeleri, Asm Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Asm Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Asm Group Hakkında

Firmamız Hakkında
2005 yılında sektöründe ve geçmişinde kaliteli işlere imza atmiş iş adamları Aşkın Bayhan, Seyhan Taş ve Merdan Öniz tarafından ASM GROUP adı altında güçlerini birleştirerek faaliyetlerine devam etmektedirler. Kuruluşundan itibaren özverili ve titiz çalışmaları ile kendini geliştiren firma güçlü teknik kadrosu ve kaliteli üretimi sayesinde büyük ölçekli ve kısa sürede tamamlanan inşaat işlerinin aranılan firması olmuştur.
 
ASM GROUP, taahhüt ettiği işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmesi ile müşterileri tarafından tercih edilen firma haline gelmiştir.
 
Müşteri şartlarının yerine getirilmesi için sektördeki teknolojik yenilikler yakından takip edilmekte ve teknik kadronun sürekli gelişimi için eğitim faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.
 
Vizyonumuz
Müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek, samimi, güvenilir , profesyonel bir hizmet sunmak. Daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek kalitesini yükseltmek. Uzmanlaştığımız inşaat sektöründe imza atttığımız kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştıran bir firma olmak.
 
Misyonumuz
Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, değerli müşterilerinin memnuniyetini ilk sırada gözeterek, yeni, kaliteli, güvenilir,huzurlu yaşam birimleri oluşturmak.

Telefon: 444 9 276
Email: info@asm-group.com.tr
Adres: Ahimesut Mah. Elvan Cad. No:42/B Etimegut - ANKARA

Asm Group Projeler Haritası

Asm Group Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.