|   |  ASR Yapı Firması
ASR Yapı

ASR Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1992

  • Proje Sayısı : 4

ASR Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, ASR Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve ASR Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

ASR Yapı Hakkında

HAKKIMIZDA

1992 yılında iş hayatına adım atan firmamız sektöre  AG Enerji grubu olarak başlamış ve devamında inşaat sektörüyle gücünü ve bilgi birikimini bu sahada kullanmaya başlamıştır.  Bıkmadan usanmadan daima büyüyerek estetiğe, mimariye verdiği önemle ve teknolojik donanımıyla yeni yaşam alanları inşa etmiştir, firmamız bilgi birikimi, deneyimli kadrosu ve sağlamlık prensibiyle hizmet vermektedir.

Güven, dürüstlük ve müşteri memnuniyetini esas prensibimizdir. Bugünkü geldiğimiz nokta bunun ispatıdır.

Biz AG Enerji ve Asr yapı  olarak istikrarlı, sağlam ve başarılı projelere imza atmaktayız.

İnşaat sektöründeki yoğun talep üzerine bu alandaki faaliyetlerini hızlandırmıştır.

Tüm ekibimize ve müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Saygılarımla..

Yönetim Kurulu Başkanı

Güven, dürüstlük ve müşteri memnuniyetini esas prensibimizdir. Bugünkü geldiğimiz nokta bunun ispatıdır.

NEDEN FARKLIYIZ?

Faaliyet gösterdiğimiz ilk günden bu yana dürüstlük, mükemmeliyetçilik, ekip ruhu, yenilikçilik, sahiplenme, istikrar ve girişimcilik en önemli değerlerimizin arasında yer aldı. Müşterilerimize, iş ortaklarıma ve çalışanlarımıza karşı şeffaflık ilkesini benimsedik.

En kısa sürede en ideal bütçe ile yeni teknolojiyi takip ederek en iyi işi başarmayı hedefliyoruz. Kazandığımız itibar, deneyim, bilgi ve birikim ile geleceğe daha güçlü yürüyoruz. Yalnızca proje başlangıcından anahtar teslimine kadar tüm süreçleri takip etmekle kalmıyor, satış sonrası hizmetlerimizle projelerimizden ev sahibi olanların bizi her zaman yanlarında hissetmelerini sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyetini en önde tutarak, müşterilerimizle en iyi şekilde iletişim kurmanın yollarını günümüz koşulları içerisinde sürekli geliştiriyoruz. Bu anlayış ile projelerimizde marka kimliğimizi ve ASR Yapı güvenirliğini vurgulamak adına tüm gücümüzle çalışıyor, her yeni projemizi ilk günkü heyecanımızla inşa ediyoruz.

MİSYONUMUZ
Yatırımımız gelecek, amacımız ideal koşullarda yaşayan insan. Misyonumuz uygarlığı imar etmek, ürettiğimiz her eserle içinde yaşadığımız topluma kalıcı değerler katmak.

VİZYONUMUZ
Kazandığımız itibar, deneyim, bilgi ve birikim idealimize yönelişimize destek oluyor. Biz, geçmişten aldığımız güçle geleceğe yürüyoruz. Çünkü bir idealimiz ve ideale ulaşmak için yapacak çok şeyimiz var.

HEDEFLERİMİZ
Güvenilirliği ile kabul görmüş ASR markasının, teknik ve mimarı başarısını, her yeni projede devam ettirmek ve Türk İnşaat Sektörü’ndeki yeniliklerin öncüsü ve geliştiricisi olmaktır. Şehrin merkezinde, yeni, nitelikli, yaşamla iç içe projelere, ASR imzasını atarak, girdiği bölgelerin, çehresini değiştirip yaşam standartlarını da yükseltmeyi amaçlar.

Telefon: 0212 294 8800
Fax: 0212 294 8800
Email: bilgi@asryapi.com.tr
Adres: Merkez Mah. Seçkin Sok. 2-4/A Dap Yapı Z Ofis-270 Kağıthane, İstanbul

ASR Yapı Projeler Haritası

ASR Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.