|   |  Astaş Holding Firması
Astaş Holding

Astaş Holding

  • Kuruluş Tarihi : 1983

  • Proje Sayısı : 4

Astaş Holding, konut, ofis ve residence projeleri, Astaş Holding hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Astaş Holding ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Astaş Holding Hakkında

Yönetim Kurulu Başkanı Mesajı

Türkiye, son yıllarda her alanda izlediği tutarlı politikalarla dünya sahnesinin en önemli aktörlerinin arasında yer alıyor. Örneğin bugün İstanbul, çarpıcı değişimiyle, sunduğu olanaklarla dünya insanının yaşamak ve en çok ziyaret etmek istediği dinamik şehirlerden biri haline geldi. Ülkenin batı sahil şeridi Akdeniz’in yeni Rivierası olma yolunda hızla ilerliyor. Astaş Holding tüm projelerinde, konfor ve lüksü bir yaşam stili olarak benimseyen, bu heyecan verici ülkede yaşama hayallerini gerçekleştiren dünyanın önde gelen bireylerine, ayrıcalıklı bir hayat ve yaşam tarzı sunuyor. Projelerimizde zor beğenenler için yaşama, çalışma, dinlenme ve konaklama alanlarında her ayrıntısı düşünülmüş özel bir hayat tarzı bulacaksınız.
 
Astaş Holding, gücünü dünya çapındaki 35 yıllık ticari tecrübesi ve kurduğu sağlam uluslararası bağlantılardan alıyor. Geliştirdiği üst düzey projeler ile kalıcı değerler yaratıyor. Sektörlerinde sadece Türkiye’de değil, dünyanın bir çok ülkesinde örnek oluşturuyor ve gelişimlerine öncülük ediyor. Astaş Holding’in ünlü markalarla birlikte İstanbul ve Bodrum’da seçkin konumlarda yarattığı, Türkiye’nin gayrimenkul ve turizm sektörlerine gururla kazandırdığı projeler:
 
Kempinski Residences Astoria Istanbul; Astoria Offices Istanbul; Astoria Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstanbul; Bellevue Residences Istanbul Managed by Kempinski; Maçka Residences Istanbul Interior Design by Armani/Casa Managed by Kempinski; Mandarin Oriental, Bodrum; The Residences at Mandarin Oriental, Bodrum ve Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’dur.
 
Her ayrıntısı en rafine zevklere göre düşünülmüş sıradışı projelerimizi, temel yaşam ya da tatil ihtiyaçlarının çok ötesinde, sofistike bir yaşam ve dinlence tarzı sunan tesislerimizi seçkin beklentileri olan yerli ve yabancı üst düzey iş adamlarının, bireylerin ve ailelerin tercih etmelerinden gurur duyuyoruz.
 
Mimarlık, mühendislik ve tasarım alanlarında dünyanın en önde gelen isimleriyle işbirliği yapmayı sürdürerek, yüksek beklentileri olan müşterilere İstanbul ve Bodrum’un yanı sıra İzmir, Çeşme, Ankara ve yurtdışında benzersiz konumlarda yepyeni ve göz alıcı otel, konut ve iş merkezi projeleri geliştirmeye devam edeceğiz.
 
Çevreye saygılı çalışmalarımız ile sektörlerimizde kalite, standart, konfor ve tasarım alanlarında çıtayı yükseltiyoruz ve yükseltmeye devam edeceğiz.
 
Türkiye’deki ilk uluslararası markalı rezidans projelerini geliştirerek sofistike yaşam tarzını benimseyenlere lüks otel konforunu günlük yaşamlarında da sunan, ülkede ayrıcalıklı otelcilik anlayışını değiştirerek turizm sektöründe de ilklere imza atan Astaş Holding, sektörlerinde öncü olmaya ve farklı projeler hayata geçirmeye devam edecektir.
 
Tarihçe

1980
Astaş, uluslararası alanda ticaret yapmak üzere Vedat Aşcı tarafından Almanya’da kuruldu.

1983
Astaş, Türk ekonomisinin hızla büyüyen ve en güçlü sektörlerinden biri olan tekstil ve hazır giyim sektörüne katkı sağlamak üzere, İstanbul’da faaliyetine başladı ve daha sonra İzmir, Denizli, Bursa, Mersin, Samsun, Adana ve Ankara’daki şubeleri ve Türk Cumhuriyetleri’ndeki hizmet noktası ile ağını genişletti. Astaş, dünyanın en çok tercih edilen, tekstil makineleri üreten şirketlerinden Juki, Assyst, Topcut Bullmer, ve Veit gibi birçok markayı Türkiye ve Türk Cumhuriyetleri’nde temsil etmeye başladı. Geniş kadrosu ile hizmet vermek üzere İstanbul’da Güneşli ve Çatalca, İzmir, Ankara, Denizli ve Mersin’de iş merkezlerinin inşaatlarını tamamlayarak faaliyete geçirdi.
 
2005-2007
Astaş, İstanbul’da Kempinski Residences Astoria arsasını satın alarak, Kempinski Residences markası ile dünya standartlarında rezidans ve aynı komplekste iş ve alışveriş merkezi projesini 2007’de tamamlayarak hayata geçirdi.
 
2006-2008
Astaş, 2006’da Bellevue Residences Managed by Kempinski projesini geliştirmek üzere İstanbul Levent’teki arsasını satın alıp, projenin inşaatını tamamlayarak 2008’de hizmete açtı.
 
2010-2014
Astaş, 2007 yılında İstanbul’da Maçka Residences Interior Design by Armani / Casa Managed by Kempinski projesini gerçekleştirmek üzere Maçka arsasını satın aldı. Projenin inşaatına Nisan 2010 yılında başlandı ve proje Aralık 2012 yılında tamamlanarak hizmete açıldı.
 
2010 yılında Astaş Holding, Türkiye’nin en ayrıcalıklı tatil destinasyonu Bodrum Türkbükü Cennet Koyu’nda bulunan proje arazisini geliştirmek üzere satın aldı. Mandarin Oriental Hotel Group tarafından Mandarin Oriental, Bodrum ve The Residences at Mandarin Oriental, Bodrum markası ile işletilen projede lüks resort otel, tatil villaları ve tatil evleri yer alıyor. Eylül 2011 de inşaatına başlanan proje, 7 Temmuz 2014’de açıldı.
 
Kuruçeşme Arena arazisini bünyesine katarak, tüm dünyada efsanevi servisiyle tanınan Mandarin Oriental Hotel Group’un işletmesi ve markası ile hizmete girecek, Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’u 2017 yılında hayata geçirmek üzere çalışmalara başladı.
 
Misyon
Astaş Holding, sofistike beklentileri olanlara ayrıcalıklı bir yaşam tarzı yaratıyor. Astaş Holding, dünya çapındaki ilişkileri ve tecrübesiyle ünlü markaları, tasarımcıları, mimarları ve en son teknolojileri bir araya getirerek seçkin lokasyonlarda, kaliteli ve konforlu projeleri benzersiz bir anlayışla hayata geçirmektedir.
 
Ayrıcalıklı yaşam konseptini özel ihtiyaçlara göre tasarlayarak, gayrimenkul ve turizm sektöründe öncü olmak, lüks ve kaliteli projelerin gelişimine yön vermek, istihdam yaratmak ve ülke ekonomisine değer katmak misyonumuzun vazgeçilmez değerleridir.
 
Vizyon
Astaş Holding, çevreye duyarlı ve topluma saygılı, değer yaratan, farklı ve çok özel projeler geliştirerek yüksek standartlardaki yaşam tarzını yeniden tanımlamaktadır.
 
Değerler
Developer of Exclusive Lifestyle
 
Hedefler
Astaş Holding, faaliyette bulunduğu 34 yıl içinde planlı ve güvenli bir büyüme ile içinde bulunduğu sektörlerde örnek projeler geliştirerek hep öncü oldu ve olmaya devam etmektedir.
 
Önümüzdeki beş yıl içerisinde, öncelikli olarak İstanbul, Bodrum, İzmir, Çeşme, Ankara ve yurtdışı olmak üzere üç milyar ABD doları değerinde resort otel, otel, villa, rezidans ve iş merkezi gibi gayrimenkul projelerini hayata geçirecektir.
 
Ayrıca konusunda uzman uluslararası iş ortakları ile enerji ve eğitim alanlarında da fark yaratacak yeni yatırımlar planlamaktadır.
 
Ödüller ve Teşekkürler
Çalışmalarımızı takdir eden saygın kuruluşlara bizi layık gördükleri ödüller için teşekkür ederiz. 
Bu ödüller gelecekteki çalışmalarımız için bize hem daha büyük sorumluluk hem de önemli bir görev yüklemektedir.

ÖDÜL LİSTESİ
Tatler Magazine, Spa Guide 2015 Awards - Mart 2015 
Türkiye İşkadınları Derneği 10. Yıl – Kasım 2014 
Ondokuz Mayıs Üniversitesi – Eylül 2014 
Türkiye Giyim Sanayiciler Derneği - Mayıs 2013  
Türkiye İş Kadınları Derneği - Şubat 2013 
Toplum Gönüllüleri Vakfı - Aralık 2012 
Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü – Temmuz 2012 
DenizTemiz / Turmepa Derneği – Aralık 2011 
Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı – Aralık 2011 
Küsav  
International Property Awards – Temmuz 2011 
Ekovitrin Yılın Marka Proje Ödülü – Haziran 2011 
Turkish Marine Environment Protection Association (DenizTemiz / Turmepa) Teşekkür Belgesi – Mayıs 2011 
İstanbul Modern Destek Yarışı – Aralık 2010 
Turkish Marine Environment Protection Association (DenizTemiz / Turmepa) Teşekkür Belgesi – Kasım 2010 
Çağdaş Eğitim Vakfı (ÇEV) Genç Yetenekleri Projesi Teşekkür Belgesi – Ekim 2010 
TAÇ Türkiye Anıt Çevre Turizm Değerlerini Koruma Vakfı – Ağustos 2010 
Çağdaş Eğitim Vakfı (ÇEV) Sahne Sizin Çocuklar Konseri Teşekkür Belgesi – Mayıs 2010 
En Quality AVM – Astoria 2010 
AB Kalite Ödülü – Astoria 2009 
İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı 2009 
AMPD Ödülleri 2009 Kalite Ödülü – Astoria – Yılın Pazarlama Kampanyası AVM 
Unicef – Türkiye Milli Komitesi Teşekkür Belgesi – Mart 2008 
İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı 2008 
Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği Teşekkür Belgesi – Mart 2007 
7 Ağaç Ormanları – ÇEKÜL Vakfı – Mart 2005 
Tüm İç Giyim Sanayicileri Derneği (TİGSAD) Teşekkür Belgesi – Mart 2005 
Juki Corporation Ödülü – Eylül 2005 
İstanbul Ticaret Odası Takdir Beratı – Temmuz 2003 
İstanbul Ticaret Odası 2002 
TEMA Gümüş Plaket Ödülü – Ocak 2000 
İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçılar Birliği Teşekkür Belgesi – 1998 
Türkiye Sanayiciler Odası Yeni Gazete Onur Belgesi – 1993 
Türkiye Sanayiciler Odası Yeni Gazete Onur Belgesi – 1992 
Ayakkabı Saraciye Deri ve Yan Sanayileri Fuarı Teşekkür Belgesi – Şubat 1991 
TEMA Teşekkür Belgesi  
TEMA – Altın Yaprak Ödül Belgesi 
TEMA Sertifikası 
Toplumsal Gelişim Merkezi (TOGEM) Teşekkür Belgesi 
Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı (TOÇEV)Teşekkür Belgesi 
Türk Kadınlar Birliği – Teşekkür Belgesi 
İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon Fasoncuları Derneği – Teşekkür Belgesi 
Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği – Teşekkür Belgesi 
Türk Hazır Giyim Sanayi Teşekkür Belgesi 
Skills Türkiye İstanbul Avrupa Yakası Moda Tasarım ve Ürün Geliştirme Teşekkür Belgesi

Tel: 0212 215 2020
Fax: 0212 215 2000
Email: info@astas-holding.com
Adres: Büyükdere Cad. Astoria Kuleleri B Blok Kat:25 Esentepe 34394 İstanbul / Şişli

Astaş Holding Projeler Haritası

Astaş Holding Projeleri

Astaş Holding Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.