|   |  Astay Gayrimenkul inşaat Firması
Astay Gayrimenkul inşaat

Astay Gayrimenkul inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2004

  • Proje Sayısı : 2

Astay Gayrimenkul inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Astay Gayrimenkul inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Astay Gayrimenkul inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Astay Gayrimenkul inşaat Hakkında

ASTAY GAYRİMENKUL İNŞAAT

ASTAY, insanların yaşam kalitelerini artıracak gayrimenkul projeleri üretme ve paydaşlarına değer yaratma vizyonuyla 2004 yılında kuruldu.

Hedeflerini gayrimenkul alanındaki gelişim fırsatlarını doğru zamanda değerlendirerek, nitelikli yatırımlara dönüştürmek olarak belirledi. İstanbul Four Seasons Hotel Bosphorus ve Four Seasons Hotel Sultanahmet otelleri, ASTAY’ın hem yatırımcı hem de geliştirici olarak gayrimenkul yatırımına bakış açısını gösteren projeler oldu.

ASTAY hedefine ulaşmak için gerek duyduğu varlık yaratma, pazarlama ve yönetme gibi bir dizi beceri kümesini bünyesinde barındırıyor. Tasarım, mühendislik, mimari, planlama, inşaat ve işletme gibi diğer hizmetler ise, genel olarak, alanlarında en iyiler arasından seçilen yetkin ekipler tarafından hayata geçiyor.

ASTAY projelerini bugüne göre değil, geleceğe göre biçimlendiriyor. Sadece yükselen değil, yükselme potansiyeli olan bölgeleri en iyi ve en verimli biçimde değerlendiriyor. Mekanın konumunu, değerini, geleceğini göz önüne alarak, bölgeye en uygun mimariyi ve projeyi üretiyor.

Yalnızca konut yapmak değil, değer yaratmak, nitelikli olduğu kadar yatırım değerini de kaybetmeyecek tersine her gün artıracak projeler üretiyor, geliştiriyor.

ASTAY Vizyonu

Tüm paydaşlarımız için kalıcı değerler yaratmak. Becerilerimizi, enerjimizi ve kaynaklarımızı en üst kalitede planlama, tasarım, inşaat ve operasyon özelliklerimiz ile birleştirerek müşterilerimize nesillerce sürecek, benzersiz bir keyif ve konfor garanti edecek gayrimenkul projelerine yatırım yapmak.

ASTAY Misyonu

Geniş çaptaki becerilerimizi insanların “rüya gibi” diye tabir edecekleri konut projeleri yaratmak için kullanarak sektörde sofistike lider rolünü üstlenmek.
Projelerimizi yürütürken, Türkiye ve dünyada sektörünün en iyisi olan danışmanlık, iletişim firmalarıyla çalışarak niteliğinden taviz verilmemiş ürünler sunmak.
Farklı iş ihtiyaçlarımıza yönelik iş ortaklarımızı etkin bir şekilde belirlemek, seçmek ve verimli bir çalışma süreci yürütmek.
Doğru bir durum analizi ile bünyesinde kullanım avantajları da bulunduran benzersiz ve değerli lokasyonlar belirlemek.
Projelerimizi en doğru insanlar ve tedarikçilerle geliştirmek.
İnşaat ve operasyon işlerimizi sektörünün en iyisi olan iş ortaklarımızla yönetmek.

ASTAY olarak, sistemimiz içerisinde yer alan her bölüm, belirlemiş olduğumuz en üst seviyedeki standartlara uyum sağladığı takdirde ortaya çıkacak sonucun mükemmelden farklı bir şey olmayacağına inanarak çalışıyoruz.

ASTAY Değerleri

Nitelikli bir tüzel kişilik sahibi olmak.
Uzun vadeli nakit akış yönetimi ile işletilebilir varlıklara yatırım yapmak.
Varlık yönetimi ve proje yönetimine odaklanmak, varlık büyümesinden ziyade gelir büyümesini sağlayacak fırsatları bulmak.
Yaratıcı insanların bünyemizde yer almasını ve onlara uygun ortamı sağlamayı başarmak.
Kentsel toplumlar yaratmak için kullanılan alana ve projeye değer katmak.
Şehir ve şehirliler için yaşam kalitesi üretmek.
İnsanlara, hukuk sistemine ve ortak paydaşlara karşı hesap verebilir olmak.

ASTAY Hedefleri

Ana faaliyet alanımızı genişletmek, hizmet ve gayrimenkul sektörlerinde öncü ve yenilikçi firma rolünü üstlenerek uzun dönemde kârlı nakit akışı sağlamak. Kurumsal hedeflerimizi gerçekleştirmek için uygun finansal mekanizmaları planlanmak ve uygulamak.

ASTAY Öyküsü

Mesut Toprak, işine duyduğu tutku ile başarıyı bir araya getirmiş bir iş adamı. 30 seneyi aşkın bir süreyi tekstil sektöründe geçirdi. Bu süreçte dünya çapında tanınmış giyim markaları için üretim yapan şirketlerle beraber tekstil sektörünün önde gelen isimlerden biri oldu. Bu başarısının ardından, kurduğu sistemlerin ve yetkin insanların katkısıyla beraber, firmalarını kendi kendilerini yürüten kurumlar haline getirdi. Böylece her bir şirket kendi sistemi içinde sorunsuz çalışmaya başladı. Bu sayede Mesut Toprak, zamanını başka sektörlere odaklanarak değerlendirmeye başladı. Uzun zaman yakından takip ettiği başka bir sektör olan turizm alanında altın değerinde fırsatları tespit etme imkanı buldu. Dünya çapında tanınmış ve kendini kanıtlamış bir marka olan Four Seasons tarafından yönetilen 2 mekanda hayalini kurduğu yatırımı yapma fırsatını yakaladı. Bu ilk yatırım ile tekstil sektöründe uygulamış olduğu planlamayı bu sektörde de yeniden uygulamayı öngörerek kısa sürede çalışmasının karşılığını gördü. Turizm sektörü Mesut Toprak için yeni olsa da tekstil sektöründe kendisini başarıya ulaştıran işletme stratejisini benzer şekilde uyguladı: Sektörünün en iyileriyle çalışmak ve ortak başarı için güçlü bir yönetici rol üstlenmek.

Bu strateji kısa sürede meyvelerini verdi ve bugün ASTAY, vizyonu, hedefleri ve projeleriyle sektörünün önde gelen değerlerinden biri olma yolunda ilerliyor.

Tel: 0212 276 0100
Fax: 0212 276 0999
Email: astay@astayyatirim.com
Adres: Büyükdere Cad. Noramin İş Merk.No: 237/3  34389 İstanbul / Şişli

Astay Gayrimenkul inşaat Projeler Haritası

Astay Gayrimenkul inşaat Projeleri

Astay Gayrimenkul inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.