|   |  Asude İnşaat Firması
Asude İnşaat

Asude İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1997

  • Proje Sayısı : 1

Asude İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Asude İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Asude İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Asude İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

Asude kelimesi, sessiz ve sakin mekân anlamına gelmektedir.

Asude İnşaat, 1997 yılında Muharrem Durusoy başkanlığında ilk projesi olan Asude Sitesi'ni Kırıkkale'de örnek gösterilecek bir çalışmanın ardından 36 ayda  tamamlanarak hak sahiplerine daireleri teslim etti.

Birinci 65 konutluk siteyi başarı ile teslim eden Asude İnşaat, ikinci projesi olan Asude Evleri'ni de 36 ayda tamamlayarak törenle teslim etti.

Üçüncü projemiz Asude Şehir Sitesi inşaatı Kırıkkale Şehirler Arası Otobüs Terminal karşısında tamamlanmıştır. Kırıkkale'nin ilk 4+1, 173 metrekare büyüklüğü ile geniş kullanım alanına sahip 142 daireden oluşan site Kırıkkale'nin en çağdaş siteleri arasında yer almaktadır. Dördüncü projemiz Asude Kent Sitesi'nin inşaatı devam etmekte olup, ilk iki bloktan oluşan birinci etap konutlarının satışı bitmiştir. İkinci etap konut satışları devam etmektedir.

Hedefimiz,

Kırıkkale insanına çağdaş yaşam alanları oluşturmaktır. İlimizin kentsel mimarisine şehir görünümü kazandırmak, yüksek inşaat teknolojisini hayata geçirmektir.
En büyük sermayemiz kalitesi ve güvenilirliği ile kabul gören firma itibarımızdır.

Telefon: 0318 225 0036
Fax: 0318 225 0036
Gsm: 0532 596 8578
Email: info@asudetower.com
Adres: Yenidoğan Mah. Cumhuriyet cad. Sözdinler apt. No:3 Kat:2  Kırıkkale

Asude İnşaat Projeler Haritası

Asude İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.