|   |   |  ASUDE VADİ ‘de Teslimler Yaklaşıyor!

ASUDE VADİ ‘de Teslimler Yaklaşıyor!

Yalova’nın yatay yaşam konseptli en özel projesi ASUDE VADİ ‘de teslimler yaklaşıyor!

ASUDE VADİ ‘de Teslimler Yaklaşıyor!

Türkiye’nin en hızlı gelişen ve dönüşen kentlerinin başında gelen Yalova, sahip olduğu doğal kaynaklar, muhteşem konumu, denizi ve gelişen sosyal yaşamı ile tam anlamıyla bir cazibe merkezi konumunda… Yalova’nın yıldızının bu denli parlamasında, yapılan yatırımların da önemli bir payı var. Hem yaşamak hem de yatırım yapmak için tercih edilen bu güzel kentin merkezdeki en özel projesi ASUDE VADİ.

İdeal yaşam konsepti geniş yeşil alanla buluştu!

Asude Vadi projesi, 55 bin m2 alan üzerine kurulu, 26 adet bloktan oluşan 392 daireli yatay yaşam konseptine sahip, deniz ve vadi manzaralı Yalova’nın en özel projesi. Birbirinden farklı tip ve m2’ler de 1+1’ den 4+1 ‘e değişen tiplerdeki konutlarında stresten, gürültüden uzak bir hayat sürerken hem kentin merkezinde olup hem de tüm sosyal ihtiyaçları sağlayan alanlara sahip olmanın konforunu yaşayabilirsiniz.

Geleceği bugüne taşırken en önemli önceliğimiz yüksek güvenlik!

Asude Vadi, kentin merkezinde site özellikli ilk proje olmasının dışında, yatay yaşam konseptinde, ailenizin güvenle yaşam sürebileceği, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness merkezi, sauna ve buhar odaları, spor sahaları, çocuk oyun ve park alanları, çarşısı, yürüyüş yolları ve cafeleri ile özgün bir yaşam alanına sahip.

Bahçeli daireler, deniz manzaralı daireler:

Tercihe göre 40-180 m2 arasında değişen büyüklükte özel kullanım hakkının olduğu bahçelere sahip daireler ile, deniz ve İstanbul manzaralı teraslı özel daireler tercihlere göre sahiplerini buluyor.

229.000.- tl den başlayan 2+1 daireler:

Dairelerinizi ister bahçe katı, ister ara kat, ister çatı dubleksi olarak tercih edebilirsiniz. Her daire tipinden sizin tercihinize uygun olanı seçme fırsatınız var. 2+1 dairelerin 229.000 tl den başlayan fiyatlarla satıldığı projede, 101 m2 ile 188 m2 arasında farklı büyüklüklere sahip konutlar bulunuyor.

İstanbul’dan karayolu ile 45 dakika, deniz yolu ile 1 saat:

Son zamanlarda Yalova’ya artan ilginin arkasındaki nedenlerin başında konumu geliyor doğal olarak. İstanbul’dan Yalova’ya karayolu ile 45 dakikada, deniz yolu ile 1 saatte ulaşmanız mümkün. Sadece İstanbul’a değil; Bursa’ya 20 dakika, Kocaeli’ ne 30 dakika olmak üzere çok kısa sürede ulaşılabilecek bir konuma sahip. Havaalanlarına, otoyollara, limanlara ve Türkiye'nin en büyük sanayi şehirlerine olan yakınlığıyla adeta bir cazibe merkezi olma yolunda ilerleyen Yalova, Asude Vadi’de yaptığınız yatırımı dilediğiniz zaman gidip görmek, hatta şehrin karmaşasından bunaldıkça ve doğal hayatı özledikçe kaçıp sığınabileceğiniz kadar yakın mesafede…

Mavi ile yeşilin kalbi Yalova:

Yalova’nın bir başka avantajı da çok değerli doğal kaynaklara ve doğal yaşam alanlarına sahip olması. %59’ u yeşil alanlarla kaplı olan Yalova, ormanları, denizi, Termal ve Armutlu ilçelerindeki kaplıcalarının yanı sıra sahip olduğu arkeolojik sit alanları, Termal Atatürk Köşkü, Yürüyen Köşk gibi tarihi yerleriyle de adından söz ettiriyor. Yalova’yı ziyaret eden turist sayısında her yıl artış gözleniyor.

Yatırımın yeni gözdesi:

Yalova’nın sadece ülkemizde değil, dünyada da marka değerinin artması, hatta marka bir kent olması yolunda da çok önemli adımlar atılıyor. Asude Vadi projesinin bölgedeki komşularından bazıları: Hilton Oteli, Ramada Oteli, Özdilek AVM, Yalova Üniversitesi  ve Yalova Devlet hastanesi. Ayrıca, İstanbul, Bursa ve Kocaeli'nin buluşma noktası haline gelen Yalova'da yenilikçi, yerli ve yeşil üretimin üssü olma hedefiyle yeni nesil Yalova İMES OSB kuruyor.

Büyük ölçekli ulaşım projeleriyle lokasyon olarak değeri daha da artan kent, turizm ve kongre turizminde büyürken, sanayide de yatırım çekiyor. Orhangazi köprüsü ile İstanbul-Bursa-İzmir otoyol projesi gibi büyük ölçekli ulaşım projelerinin merkezinde konumlanmasının Yalova’ya kattığı artı değer bölgenin nüfusuna da büyük artış getirecek, dolayısı ile yatırımınızın değer artışını daha kısa sürede daha büyük ölçekte elde etme fırsatınız da var.

Emlak Haberleri

Etiketler
Asude Vadi Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Yeni normalde fiziki ofislerin yerini sanal ofisler alacak
  Yeni normalde fiziki ofislerin yerini sanal ofisler alacak

  Uzaktan çalışma modeli sevildi. Yapılan global araştırmaya göre, her dört çalışandan 3’ü verimlilik, stres ve ulaşım süresi gibi etkenler açısından uzaktan çalışma modelinin çok daha yararlı olduğunu belirtiyor. İş yapış şekillerindeki bu değişimin sabit ofisler yerine sanal ofisleri öne çıkaracağı öngörülüyor.

 • Konuta talep mart sonu itibarıyla azalmaya başladı
  Konuta talep mart sonu itibarıyla azalmaya başladı

  Türkiye'nin Gayrimenkul Platformu GYODER, gayrimenkul sektörünün alt segmentlerini üçer aylık dönemler halinde irdelediği ‘GYODER Gösterge’ Türkiye Gayrimenkul Sektörü 2020-1. Çeyrek Raporu’nu yayınladı.

 • Site yöneticilerine koronavirüs görevi!
  Site yöneticilerine koronavirüs görevi!

  Tüm dünyayı kasıp kavuran koranavirüs salgını sonrasında Türkiye'de de olağanüstü önlemler alınmaya devam ediyor. Bu kapsamda ortak alanlarda sınırlamaya gidilirken koranavirüs salgını sonrasında sitelerin ortak kullanım alanlarında da sınırlamaya gidildi.

 • Gayrimenkul sektörü 2020’yi geçen seneye benzer rakamlarla kapatabilir
  Gayrimenkul sektörü 2020’yi geçen seneye benzer rakamlarla kapatabilir

  Türkiye’yi ve dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs, ekonomiyi ve konut sektörünü derinden etkilemeye devam ediyor. TÜİK verilerine göre Nisan ayında Türkiye genelinde konut satış adedi bir önceki aya göre yüzde 81, geçen senenin aynı ayına göre ise yüzde 56 düşüş gösterdi.

 • Z Kuşağının Gayrimenkul Tercihi
  Z Kuşağının Gayrimenkul Tercihi

  Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi (ADNKS) sonuçlarına göre 2019 yılı sonu itibarıyla Türkiye'nin toplam nüfusu 83 milyon 154 bin 997 kişi iken 15-24 yaş grubundaki genç nüfus 12 milyon 955 bin 672 kişi oldu. Genç nüfus, toplam nüfusun %15,6'sını oluşturdu.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.