|   | 
Atabilge Konut Yapı Kooperatifi

Atabilge Konut Yapı Kooperatifi

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Atabilge Konut Yapı Kooperatifi, konut, ofis ve residence projeleri, Atabilge Konut Yapı Kooperatifi hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Atabilge Konut Yapı Kooperatifi ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Atabilge Konut Yapı Kooperatifi Hakkında

 

 

Hakkımızda

 

 

İlk projemizi gerçekleştirmemizin üzerinden on yıl geçti. Kuruluşumuzda belirlediğimiz temel prensiplerimizi, taviz vermeden uygulamaya ve başarılı projelere imza atmaya devam ediyoruz. Bu güne kadar ürettiğimiz projelerde, sosyal kullanım alanları ile birlikte çok sayıda konut inşa ettik. Prensiplerimize olan bağlılığımızdan ötürü inşaat imalatlarında gecikmeye fırsat vermedik. Kısacası bize güvenen herkese verdiğimiz sözü tuttuk. Bundan sonraki tüm projelerimizde de aynı özenle, farklı ve yeni teknolojileri kullanarak; ülkemize istihdam alanı açmaya ve bize güvenen binlerce üyemizi yine kazandırarak mutlu kılmaya devam edeceğiz.
 
Tüm projelerimizde üç noktaya büyük özen gösterdik: ortaklarımıza kazanç sağlamak, sorumluluğumuzu zamanında yerine getirmek ve çağdaş şehir koşullarına uygun, konforlu ve estetik yaşam alanları inşa etmek.
 
Bu sefer de "ATABİLGE AKA" projemiz için S.S. Öncü Atabilge Konut Yapı Kooperatifi’ni kurduk.

Tel: 0312 287 8247
Fax: 0312 284 7496
Email: info@oncuatabilge.com
Adres: Oğuzlar Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.   1372. Sok. No.5/3 Balgat Ankara / Çankaya

Atabilge Konut Yapı Kooperatifi Projeler Haritası

Atabilge Konut Yapı Kooperatifi Projeleri

Atabilge Konut Yapı Kooperatifi Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer