|   |  Atabilge Konut Yapı Kooperatifi Firması
Atabilge Konut Yapı Kooperatifi

Atabilge Konut Yapı Kooperatifi

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Atabilge Konut Yapı Kooperatifi, konut, ofis ve residence projeleri, Atabilge Konut Yapı Kooperatifi hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Atabilge Konut Yapı Kooperatifi ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Atabilge Konut Yapı Kooperatifi Hakkında

Atabilge olarak son 20 yılda yaklaşık 1 milyon metrekare inşaat 2000'den fazla konut inşa ettik. Temel prensiplerimizden taviz vermeden başarılı ve kazançlı projelere imza attık. 

2016’nın bu son günlerinde marka değerimize, tecrübemize, teknolojik kabiliyetlerimize, ilk günden beri hiç azalmayan tutku ve heyecanımıza ve beraberliğimize güvenerek yepyeni bir yola daha çıkıyoruz; ATABİLGE İNCEK.

Yeni başlayacağımız projemizde bize güvenen paydaşlarımızı mutlu edecek, yalnızca yatırımcısına değil şehrimize de değer katacak benzersiz bir proje daha hazırlıyoruz. Her projemizde olduğu gibi bu sefer de fonksiyonlarıyla ihtiyaçları karşılayan, sosyal donatılar içeren, güvenlik ve teknolojik altyapısı ile konforlu ve huzurlu bir yaşam süreceğiniz bir proje geliştireceğiz. İnsan hayatını zenginleştirecek, kolaylaştıracak çözümler oluşturacağız. 

"Birlikte olağanüstü başarılara ulaşırız" felsefemizle çıktığımız bu yolda bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkürü bir borç biliriz.

Atabilge İncek KYK

Tel: 0312 287 8977
Fax: 0312 284 7496
Email: info@atabilge.com
Adres: Oğuzlar Mah. 1372. Cad. No.5/3 Balgat, Ankara

Atabilge Konut Yapı Kooperatifi Projeler Haritası

Atabilge Konut Yapı Kooperatifi Projeleri

Atabilge Konut Yapı Kooperatifi Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.