|   |   |  Ataköy'de yatırım yapmak için 0% faiz avantajlı son günler

Ataköy'de yatırım yapmak için 0% faiz avantajlı son günler

Aşçıoğlu Grubu'nun, İstanbul-Avrupa yakasının çekim merkezlerinden Ataköy'de hayata geçirdiği 3.projesi olan Selenium Retro 9, hızla yükselmeye devam ediyor.

Ataköy'de yatırım yapmak için 0% faiz avantajlı son günler

 

Atatürk Havalimanı'nın hemen yanında, Sahilyolu ve E-5'in birleştiği, CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi ve Ataköy Marina'nın çevrelediği, metro ve metrobüs hatlarının üzerinde yer alan bir lokasyonda yükselen Selenium Retro 9 projesi, 1 adet Konut Bloğu ve 1 adet de Ofis bloğu olmak üzere toplam 2 bloktan oluşuyor.

Konut ve Ofis bloklarının ayrı ayrı planlandığı, kapsamlı sosyal tesislerin ve mağaza alanlarının da eklendiği bu benzersiz karma projesinde;

599.000 TL'den başlayan fiyatlar ve “36 ay 0 Faiz” veya "120 ay %0,80 Faiz" avantajından faydalanmak için son gün 30 Haziran.

 

 

 

Emlak Haberleri

Etiketler
Selenium Retro 9 Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • 3S Kale Holding, Topkapı’da ‘TOPAZ’ çağını başlatıyor
  3S Kale Holding, Topkapı’da ‘TOPAZ’ çağını başlatıyor

  Milyonlarca insanın önünden gelip geçtiği, İstanbul’un en değerli eserlerine bugüne kadar ev sahipliği yapmış Topkapı’da yükselecek olan TOPAZ Residence, şehrin siluetine saygılı 13 katlı iki rezidans bloğu ve bu blokları birbirine bağlayan 3.780 m2 paylaşımlı ofis alanından oluşuyor.

 • MERKEZ ANKARA’DA OFİS ETABI SATIŞA ÇIKIYOR
  MERKEZ ANKARA’DA OFİS ETABI SATIŞA ÇIKIYOR

  Emlak Konut güvencesi ve Pasifik vizyonuyla Ankara’nın gerçek merkezinde inşa edilen tek parselde Türkiye’nin en büyük karma yaşam projesi Merkez Ankara’nın ticari ofis blokları lansman avantajlarıyla satışa çıkıyor

 • AVRUPA KONUTLARI ÇAMLIVADİ GÖRÜLMEMİŞ BİR İLGİYLE SATIŞA SUNULDU
  AVRUPA KONUTLARI ÇAMLIVADİ GÖRÜLMEMİŞ BİR İLGİYLE SATIŞA SUNULDU

  Artaş İnşaat’ın merakla beklenen projesi Avrupa Konutları Çamlıvadi, son yıllarda görülmemiş bir ilgiyle satışa sunuldu. Kısa süre önce satışa çıkan projede, konut alıcılarının oluşturduğu yoğun ilgi nedeniyle satış ofisi fazla mesai yaparak müşterileri kabul etti.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.