|   |  Atalay İnşaat Firması
Atalay İnşaat

Atalay İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1992

  • Proje Sayısı : 1

Atalay İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Atalay İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Atalay İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Atalay İnşaat Hakkında

Kurulduğu 1992 yılından itibaren inşaat sektörü içerisinde müteahhitlik ve mühendislik faaliyetlerinin öncü kuruluşlarından Atalay İnşaat,Sıddık Gümüşboğa ortaklığı ile faaliyetlerine devam ederken "Bursa Atalay inşaat San.Tic.Ltd.Şti." çatısı altında şirketler sürecini başlatarak kurumsal çalışmalarına devam etmektedir.
Kuruluş amacı inşaat sektöründe kaliteli,güvenilir,global kalite standartlarına uygun,inşaat ve yapı imalat sektöründe deprem yönetmeliğini tam olarak uygulayan, depreme dayanıklı,yaşam kalitesini herzaman en üst düzeyde tutan,müşteri memnuniyetini sürekli kılan,doğru çözümler sunan,çevreye saygılı,inşaat ve mühendislik sektöründe lider ve kurumsal bir şirket olarak çalışmalarına devam etmektedir.
Şirketimiz proje çalışmalarında küresel gelişmeleri takip eden,iş güvenliğine önem veren,çevreye duyarlı ve kalite anlayışı ile hareket etmeyi ilke edinmiştir.
Temel amacımız,dinamik,çağdaş,dürüst,güleryüzlü,küresel bilgi teknoloijisi ve yapı endüstrisini takip eden,iş ahlakına sahip global kalite standartlarını uygulayan şirket profili ile önümüzdeki yıllara aynı hizmet anlayışı ile devam etmektir.
 

Tel: 0224 224 5670
Fax: 
Email: info@atalayinsaat.com.tr
Adres: Ahmet Hamdi Tanpinar Cad.Burçin II Ishani Kat:1 No:3 Bursa / Mudanya 

Atalay İnşaat Projeler Haritası

Atalay İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.