|   |  Atamer inşaat Firması
Atamer inşaat

Atamer inşaat

 • Kuruluş Tarihi : 1993

 • Proje Sayısı : 2

Atamer inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Atamer inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Atamer inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Atamer inşaat Hakkında

Atamer İnşaat San. ve Dış Tic.0216 414 5228 A.Ş. 1993 yılında kuruldu. Atamer olarak inşaat sektöründe kamu yapım işleri yapan bir şirket olarak çıktığımız yolda, bugün yapım sektörü yanında hizmet sektörü ve toplu konut sektörüyle de adımızı duyurmaya devam etmekteyiz.
Geçen yıllar bize birçok önemli özel ve kamu kuruluşuyla birlikte çalışma ve sizlere nitelikli hizmetler sunma şansı verdi.Geliştik, değiştik, Türkiye'nin farklı şehirlerinde, farklı kuruluşlarına ve topluma, kalite politikamız gereği en iyi hizmeti sunmayı amaçladık.
Bugüne kadar, konusunda deneyimli ekiplerimizle, sektörlerinde güven yaratmış iş ortaklarımızla ve 17 yıllık bilgi birikimimizle, gerek bir kuruluş adına gerek kendi adımıza yaptığımız işlerde, iş verimliliğini sağlayarak, kalite ve zaman konusunda en iyiyi hedefleyerek memnuniyeti en üst seviyede tutmayı başardık.
Önemini hiçbir zaman kaybetmeyecek inşaat sektöründe sahip olduğumuz müşteri yelpazemizi genişletmek adına en iyi hizmeti sunmamız, sektörün önde gelen kurumlarından biri olma vizyonumuza kısa sürede ulaşmamızı sağlamıştır.
Atamer olarak öncelikli hedefimiz, kaliteden ödün vermeden, bilgi birikimlerimizi ve deneyimlerimizi kullanarak, yapım olsun hizmet olsun faaliyete devam ettiğimiz sektörlerde müşteri memnuniyetini sağladığımız noktadan daha ilerilere taşıyabilmektir.

Tel: 0216 414 5228
Fax: 0216 330 9190
Email: bilgi@atamerinsaat.com.tr
Adres: General Asım Gündüz Caddesi, Ünertan İş Merkezi No:35 Kat:3 Daire :10  34710 İstanbul / Kadiköy

Atamer inşaat Projeler Haritası

Atamer inşaat Projeleri

Atamer inşaat Haberleri

 • Hayat Park İstanbul'da Kampanya!
  Atamer inşaat

  Hayat Park İstanbul'da Kampanya!

  Teslimlerin 2015 Şubat ayında yapılacağıHayat Park İstanbul projesinde0 KDV ve 0 faiz imkanlarıyla ev sahibi olmak mümkün.HAYAT PARK İSTANBUL PROJE DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ!Halkalı'da yer alan Hayat ...

 • Hayat Park Halkalı 200 Bin TL'ye
  Atamer inşaat

  Hayat Park Halkalı 200 Bin TL'ye

  Hayat Park Halkalı projesi Bayrak Alkan ve Atamer ortaklığı ile Halkalı'da hayata geçiriliyor.2 bloktan meydana gelen projede 114 konut bulunuyor. Hayat Park Halkalı'da 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon ...

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.