|   |  Atek Yapı Firması
Atek Yapı

Atek Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2003

  • Proje Sayısı : 2

Atek Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Atek Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Atek Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Atek Yapı Hakkında

Uzun yıllardır devam etmekte olan ticari hayatımızda, menkul kıymetler ve perakende sektörlerinde “marka” olabilmeyi başaran “değerli” şirketler yaratmış, her türlü ticari faaliyetinde müşteri memnuniyetine odaklanmış ve başarıyı, “insan kazanmak” olarak tanımlamış bir şirketler gurubuyuz.
 
2003 yılında İstanbul’da kurulan Güney Menkul Değerler Tic. A.Ş. geride bıraktığı 11 yıl içerisinde; sektöründe güvenilen ve tercih edilen şirketler arasında yer alan
gurur kaynağımız olan değerli bir iştirakimizdir.
 
Diğer bir iştirakimiz ise, 2003 yılında İstanbul’un Bakırköy İlçesinde Türkiye’nin ilk ve tek “Çocuk Çarşısı” olarak 33 bin Metrekarelik bir alanda hizmete giren “Kadir Has Çocuk Dünyası” dır. Bu projeyi hizmet anlayışıyla benzersiz yapan, anne adaylarının doğum öncesi ve sonrası ihtiyaçlarından giyim, oyuncak ve çocuk mobilyalarına kadar her şeyi aynı çatı altında sunabilmesidir. Play Park, oyun ve eğlence sektöründe çocuklara olduğu kadar yetişkinlere de hizmet vermek amacı ile kurulan bir iştirakimizdir. Gaziantep Sanko Park’ta 4.500 m² ve İstanbul Bakırköy Kadir Has Çocuk Dünyası’nda 1.000 m² büyüklüğündeki özel alanlarında çocuklarımıza ve ailelerine hizmet vermektedir.
 
Ticari hayatımızın ayrılmaz bir parçası olan başarılarımızı, yapı sektöründe tekrarlamak hedefiyle kurduğumuz Atek Yapı, ülkemizin en büyük yıldızlarından biri olacağına yürekten inandığımız İzmir’in değerine değer katmak amacıyla kurulmuştur.
 
Şirketimizin İzmir’deki ilk yatırımı, Buca ilçesinde öğrencilere yönelik yapılan 2 blok 172 adet 1+1 daireden oluşan Studio Plus projesidir. Projemizin tamamı, Kredi Yurtlar Kurumu tarafından kalitesi ve standartlarının uygunluğu bakımından tercih edilerek satın alınmıştır.
Şirketimizin marka projelerinden biri olan Evia Plus, Karşıyaka Örnekköy’de 5 blok ve 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle 180 daire olarak inşa edilmektedir. Sosyal alanları ve sağladığı hizmetler bakımından bölgenin en zengin projesi olan Evia Plus, hayatınıza katmak isteyeceğiniz bir artıdır.
 
2013 yılında temelini attığımız, bugüne kadar ki bilgi ve deneyimlerimizi aktardığımız Prestij projemiz “Atek Adress”, izmir iş hayatının yeni cazibe merkezi Bayraklı’da yükselmektedir. Geleceğe yapılan kazançlı yatırımın Adress’i olan Projemiz 27 kat, 125 ofis ve ticari alanlardan oluşan oluşmaktadır. Bizim İzmir’e katacağımız büyük değerler, siz değerli yatırımcıların vazgeçilmezi olacak…
 
Sevgi ve saygılarımızla..
Atek Yapı Yönetim Kurulu

Tel: 0232 251 1850
Fax: 0232 251 0711
Email: info@atekyapi.com.tr
Adres: Fatih Caddesi 1587 Sokak No:2-6 İzmir / Bayraklı

Atek Yapı Projeler Haritası

Atek Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.