|   |  Atılım İnşaat Firması
Atılım İnşaat

Atılım İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1999

  • Proje Sayısı : 1

Atılım İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Atılım İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Atılım İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Atılım İnşaat Hakkında

Kurumsal

Firmamız 19 Şubat 1999 yılında Atılım Elektrik olarak Necmettin KANTAR tarafından kuruldu.Yaklaşık 20 m2 alan içerisinde faaliyet gösteren firmamız 2005 yılında NE-KA Atılım Elektrik İnş.Taah.Nak.Tur.San.ve Tic.Ltd.Şti olarak tek çatı altında şirketleşmiş, işyerimizi yaklaşık 320 m2 alan genişletilmiş Resmi ve Özel sektörde İnşaat Elektriği, Trafo,Malzeme ve Taahhüt işleri ile iştirak etmektedir.İstihdamda öncü olmaya çalışıyoruz.Firmamız 2010 yılında 320 m2 alan içerisindeki plazasını yapmış ve NE-KA Atılım Elektrik Avize Dünyasını faaliyete geçirmiştir. Firmamız 2009 yılı içerisinde projesi hazır yaklaşık 700 m2 alan içerisinde Plaza yapıp hertürlü Taahhüt işleri yapmak gayesi içerisinde olacaktır.Firmamız inşaat sahiplerine projeden fiyatlandırarak maliyet hesapları çıkarmaktayız.

ELEKTRİKTE YAPTIĞIMIZ İŞLER:
TOPTAN PERAKENDE MALZ.
İNŞAAT  TES.TAAH.
İŞLETME BAKIMI
OTOMASYON VE KOMPANZASYON İŞLERİ
AVİZE VE AYDINLATMA MALZEMELERİ

AYNI ZAMANDA FİRMAMIZ 
NE-KAATILIM ELEKTRİK  AVİZE DÜNYASI VE ATILIM İNŞAAT ADI ALTINDA BU SEKTÖRLERDEDE  FAALİYETE BAŞLAMIŞTIR
AVİZE  OLARAK KURULUŞUMUZUN 2.YILINI TAMAMLAMIŞ  OLUP,  BATI KARADENİZİN EN BÜYÜK AVİZE MAĞZASIDIR.AYDINLATMADA VE AVİZEDE  HER TÜRLÜ SEÇENEĞİN VE MODANIN TAKİP EDİLEBİLECEĞİ BİR MEKANI DAHA KASTAMONUYA KATMIŞTIR.

İNŞAAT ALANINDA KASTAMONU'da İLK YAPI DENETİMLİ, B SINIFI ISI KİMLİK BELGELİ DEPREME DAYANIKLI BİNALARI YİNE ATILIM İNŞAAT TARAFINDAN YAPILMIŞTIR.DİLARA1 VE ELİF SİTESİ PROJELERİ BİTMİŞ VE SAHİPLERİNE TESLİM EDİLMİŞTİR.HALEN DEVAM ETMEKTE OLAN PROJELERİMİZ:
ATILIM SİTESİ 
DİLARA2
BURAK SİTESİ DİR.

 

Kalite Politikamız

Eğitimli personellerle, kalite yönetim sistemi şartları ve müşteri talep ihtiyaçları doğrultusunda, verdiğimiz hizmette  sürekli gelişim fırsatları içerisinde hizmetimizi sürdürmek ve bunu taahhüt etmek.

 

Misyon-Vizyon

Vizyonumuz

Toplam Kalite Esasları dahilinde çalışan, sektöründe müşteri memnuniyetini hedefleyen, piyasada kalitesi bakımından aranan öncü firmalar arasında yer almak ve bu yeri korumak.

Misyonumuz

Atılım İnşaat, tüm çalışanların birbirine saygılı ve hoşgörülü olmasını, çalışanların Atılım İnşaatta gelecek kaygısı duymadan kendilerini güvende hissetmelerini sağlamak. Müsterilerimiz için de; güvenilir, hızlı, kaliteli ürün ve hizmetleri sunan bir sektör firması olmaktır...

Telefon: 0366 214 4243
Fax: 0366 212 4243
Email: info@ne-kaatiliminsaat.com.tr
Adres: Aktekke Mah.Deveciler Cad.No:2 KASTAMONU

Atılım İnşaat Projeler Haritası

Atılım İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.