|   |  Atilla Elmas Kimdir?
Atilla Elmas

Atilla Elmas

 • Adı : Atilla

 • Soyadı : Elmas

 • Şirket : Sur Yapı

 • Kategori : Yönetim Kurulu

 • Doğum Tarihi :

 • Pozisyon : Genel Müdür Vekili

 • Faaliyet Alanları : İnşaat

Atilla Elmas Biyografisi

Sur Yapı inşaat şirketinin kurucuları olan Altan Elmas ve Ufuk Elmas’ın küçük kardeşleridir Atilla Elmas. Şirketin Genel Müdür Vekili olan Atilla Elmas, Fatih Üniversitesi’nde lisans eğitimini yapmıştır. İngilizce İşletme okuyan Atilla Elmas, 2004 yılında bu okuldan mezun olmuştur.

Sur Yapı inşaat şirketinin 1997 yılında kuruluşunda yer alan diğer kardeş Hakan Elmas, 2001 yılında şirketten ayrılıp kendi yolunda yürümek isteyince, yerine en küçük kardeş olan Atilla Elmas katılmıştır. O tarihten sonra da bugüne kadar Atilla Elmas, şirketin Genel Müdür Vekili olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Atilla Elmas, aynı zamanda bu yıl başında kurulan PM Gayrimenkul Yönetim Danışmanlık Anonim Şirketi’nde kardeşleri ile birlikte Yönetim Kurulu Üyesi’dir.

Atilla Elmas, bütün çalışmalarında kaliteye önem veren bir anlayış sergilemektedir. Bu durum Sur Yapı inşaat şirketinin sahip olduğu belgelerle de ortadadır. Şirketin kalite standartları açısından sahip olduğumuz belgeler, Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, Çevre Yönetim Sistemi Belgesi ve İş Sağlığı ve Güvenliği Belgesidir. Bu belgeler, Sur Yapı inşaat şirketinin ne kadar uluslararası kabul görmüş yönetim sistemlerine uygun olarak yönetildiğini göstermektedir. Aynı zamanda şirketin ürün ve hizmet kalitesinin devamlılığını sürdüreceğinin de bir güvencesidir.

Atilla Elmas, şirket faaliyetlerinde, toprağa, suya ve havaya verilen zararların en az seviyede tutulmasına da özen göstermektedir. Aynı zamanda çalışanların sağlığı konusunda ve iş güvenliklerinin sağlanmasında da titizlik göstermektedir. Sadece çalışanlar değil, geçici işçilerin, alt yüklenici çalışanlarının, müşterilerin, ziyaretçilerin ve işyerindeki herkesin sağlığı ve güvenliği önemlidir.

Atilla Elmas, Sur Yapı inşaat şirketlerinde yerleştirdiği kalite politikası ile, çalışmalarında sıfır iş kazası ve sıfır çevre kazası hedeflemektedir. Bütün faaliyet aşamalarında çevre kirliliğini önlemek birinci amaçtır. Projeleri gerçekleştirirken doğal kaynakları korumak ve atık miktarlarını en düşük seviyede tutmak için her türlü önlemin alınmasını istemektedir. Çevre bilinci bu şekilde sürekli gelişecektir.

Atilla Elmas, çalışanların organizasyona bağlılıklarını artırmak ve onların süreç geliştirme ve sorun çözme çalışmalarına katılımını sağlamak için katılımcı yönetim anlayışını uygulamaya almıştır. Motivasyon artırma, yetki devri, grup çalışmaları, açık ve çok yönlü iletişim ve karşılıklı güven gibi insan kaynakları gelişim programlarına ağırlık vermektedir.

Genel Müdür Vekili olarak Atilla Elmas, üst yönetimin liderliği ile ürün ve hizmet kalitesinin iyileşmesine, kaynak israfının önlenmesine, verimliliğin artmasına, süreçlerin iyileştirilmesine çalışmakta ve bu şekilde Sur Yapı inşaat şirketinin sektörde saygın firmalar arasında yer almasına çalışmaktadır.

Sur Yapı Projeleri

Atilla Elmas ile İlgili Kişiler

 • Z. Altan Elmas

  1969 yılında İstanbul'da doğan, yüksek öğrenimini İstanbul Teknik Üniversitesi’nde yapan Altan Elmas, Sur Yapı inşaat şirketi Yönetim Kurulu Başkanı'dır.

 • Ufuk Elmas

  Sur Yapı İnşaat Genel Müdürü Ufuk Elmas, 1996 yılında okuldan mezun olmuş, 1997 yılında ise abisi Altan Elmas ile Sur Yapı İnşaat şirketini kurmuştur.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.