|   |  Atilla Korkmaz İnşaat Firması
Atilla Korkmaz İnşaat

Atilla Korkmaz İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Atilla Korkmaz İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Atilla Korkmaz İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Atilla Korkmaz İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Atilla Korkmaz İnşaat Hakkında

Hakkımızda
Atilla Korkmaz İnşaat, gayrimenkul sektöründeki 15 yıllık birikimi ile inşaat sektörüne adım atmıştır.
İnsanların ihtiyaçlarına daha duygusal bir şekilde yaklaşan Atilla Korkmaz İnşaat için en değerli şey insanların huzuru. Gittikçe kaybolan komşuluk ilişkilerini yeniden canlandırmak isteyen Atilla Korkmaz İnşaat, Villa plus projesi ile ilk adımını atıyor.
Mutlu yuvalar kurmak ve güvenle yaşamak Atilla Korkmaz İnşaat'ın en büyük hedefidir .

Vizyonumuz
Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.

Misyonumuz
20 yıllık birikimini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek.

Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir firma olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

Tel: 0322 503 0237
Fax: 0322 503 0238
Email: info@atillakorkmazinsaat.com
Adres: 2000 Evler Mah. 76078 Sokak Fonte İş Merkezi A Blok Kat: 2 No :2 Adana / Seyhan

Atilla Korkmaz İnşaat Projeler Haritası

Atilla Korkmaz İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.