|   |  Atış Yapı Firması
Atış Yapı

Atış Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2006

  • Proje Sayısı : 18

Atış Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Atış Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Atış Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Atış Yapı Hakkında

Tarihçe
2006 yılında Bursa’da kurulan ve aile şirketi modeliyle faaliyetine devam eden Atış Yapı, kuruluşundanitibaren birçok başarılı projeye imza atmış ve kısa zamanda hayata geçirdiğiörnek işlerle inşaat sektöründe önemli bir konuma gelmiştir.

Biz Kimiz?
Projelerin başlangıçaşamasından gelişim süreçlerine, mimari kimliğin oluşturulmasından anahtarteslim aşamasına kadar yüksek kalite ve mükemmeliyetçi bir yaklaşım benimseyenAtış Yapı, kalite standartlarında tutarlılıktan taviz vermeden üretim yaparak müşterilerininbeklentilere; mümkün olan en kısa sürede ve en uygun bütçe ile çözümüretmektedir.

Neden Biz?
Atış Yapı'da güven; kurum ve insan adına vazgeçilmez bir değerdir.
 
Ürettiğimiz tüm projelerde müşterilerimiz için en ideal koşulları kalıcı ve katma değeri yüksek standartlar doğrultusunda inşaa etmekte ve geleceği şimdiden planlamaktayız.

Atış Yapı Vizyonu
Ülke çapında, sahasına giren bütün konularda öncü olmak ve değişik sistemler geliştirerek en uygun koşullarda bütün gelir gruplarının konut talebini karşılamaya aracılık etmek Atış Yapı'nın ana hedefidir.

VİZYONUMUZ
Yenilikçi, ilkeli ve mükemmeliyetçi yaklaşımımızla uluslararası standartlarda iş yapabilen ve bu doğrultuda nitelikli yapı, gayrimenkul, inşaat taahhüt projeleri üreterek sektöründe lider bir marka olmak kurumsal vizyonumuzdur.
 
MİSYONUMUZ
Atış Yapı olarak misyonumuzun temel değerleri; dürüstlük, mükemmelik ve istikrar olarak benimsenmiştir.
Müşterilerimize çağdaş ve güvenilir çözümler sunarak yaşadığımız topluma kalıcı değerler katmak ise kurumsal misyonumuzdur.
 
DEĞERLERİMİZ
Dürüstlük
İstikrar
Mükemmeliyet
Kurumsallık
Uzmanlık
Yenilikçilik
İnsana ve Çevreye saygı

Tel: 444 90 16
Fax: atisyapi@atisyapi.com
Email: 
Adres: 19 Mayıs Mahallesi Temizel Caddesi No:8 Bursa / Nilüfer 

Atış Yapı Projeler Haritası

Atış Yapı Projeleri

Atış Yapı Haberleri

  • Atış Yapı'ya 3 Ödül
    Atış Yapı

    Atış Yapı'ya 3 Ödül

    İnşaat ve gayrimenkul sektörüne değer katmak ve özgün projeleri teşvik etmek amacıyla düzenlenen "Şehrin Yıldızları 2016 - Bursa Gayrimenkul Ödülleri" Crowne Plaza Bursa'da gerçekleşen görkemli bir tö...

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.