|   |   |  Atmaca Gayrimenkul’den 30 Milyon TL’lik Satış

Atmaca Gayrimenkul’den 30 Milyon TL’lik Satış

Gayrimenkul sektöründe yüzlerce aile ev sahibi yapan, Bahçeşehir’in değişiminde ve gelişiminde büyük pay sahibi olan Atmaca Gayrimenkul, imza attığı yeni projeleriyle gayrimenkul sektöründe fark yaratırken sunduğu başarılı satış performansıyla da dikkat çekiyor.

Atmaca Gayrimenkul’den 30 Milyon TL’lik Satış

Mimari yaklaşımı ve kalite anlayışıyla gayrimenkul sektörünün dinamiklerini yeniden tanımlayan şirket, benzersiz satış performansıyla da sektörde yarattığı farkın karşılığını alıyor. Geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen Atmaca Gayrimenkul Yaza Veda partisinde, tüm projelerde sadece hafta sonunda 2 gün süresince 30 milyon TL değerinde satış gerçekleştirdiklerini açıklayan Atmaca Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca, “Aile yaşantısını hedefleyen, insana ve doğaya saygılı, yüksek kalite standartlarında, müşteri taleplerine göre şekillenen projelerimizle sektörde fark yaratıyoruz. Yarattığımız bu farkı; yatırımcılarımıza sunduğumuz avantajlı ödeme, yüksek prim getirisi, banka kredisi ve iç finansman kolaylığı gibi imkanlarla da destekliyoruz. Geçtiğimiz hafta sonu, sadece 2 günde gerçekleştirdiğimiz 30 milyon TL’lik satış, yatırımcılarımızın gözündeki güvenin bir göstergesini oluşturuyor” dedi.

Hızlı bir gelişim süreci içerisinde olan İstanbul Bahçeşehir’de imza attığı projelerle ilçeye yeni bir kimlik kazandırmayı başaran Atmaca Gayrimenkul, yatırımcılardan aldığı güvenle satış performansını hızla artırıyor. Bölgede mimarisinden, donatılarına, avantajlı ödeme seçeneklerinden yüksek prim potansiyeline kadar fark yaratan projelere imza atan şirketin; Bahçeşehir Atmaca, Bahçeşehir Park, Bahçeşehir Hayat, Gölet Dükkan ve Bahçeşehir Konakları olmak üzere 5 projesi bulunuyor. 1+1’den 7+1’e kadar aile yaşantısını hedefleyen metrekare aralıklarına uzanan daire seçenekleri sunan projelerde, şirketin doğaya ve insana saygı anlayışının bir getirisi olarak, üst düzey yeşil alanların hakimiyeti ön plana çıkıyor. Tüm projeleri hedef alan çok seçenekli kampanyalar aracılığıyla, yatırımcıya avantajlı ödeme, yüksek prim getirisi, banka kredisi ve iç finansman kolaylığı gibi imkanlar sunuluyor.

Bahçeşehir’e değer kazandıran projeler geliştiriyor

2013 yılında Atmaca Gayrimenkul markasıyla Türkiye ekonomisine katma değer sağlama misyonuyla gayrimenkul ve inşaat sektörüne adım attıklarını hatırlatan Atmaca Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Adem Atmaca, “İstanbul’un çok hızlı bir gelişim potansiyeli bulunan Bahçeşehir’de yer alan projelerimiz aracılığıyla bölgenin yeni oluşmaya başlayan kimliğine değer kazandırıyoruz.  İnsana ve doğaya saygılı projeler geliştirme anlayışıyla sektörde farklılaşan bir şirket olarak, yatırımcılarımıza sunduğumuz avantajlı ödeme, yüksek prim getirisi, banka kredisi ve iç finansman kolaylığı gibi imkanlarla da onların güvenini kazanıyoruz. Bu durum satış performansımızı da hareketlendiriyor. Geçtiğimiz hafta sonu, sadece 2 günde gerçekleştirdiğimiz 30 milyon TL’lik satış, yatırımcılarımızın gözündeki güvenin bir göstergesini oluşturuyor. Satış grafiğimizi her geçen gün ileriye taşımak yönünde hızlı adımlarla ilerliyoruz” dedi.

4 yılda 7 proje

Atmaca Gayrimenkul bünyesinde 4 yılda, 7 projede 1.592 adet bağımsız bölümün teslimini gerçekleştirdiklerini, toplam 816 adet bağımsız bölümden oluşan 5 projenin ise çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü ifade eden Adem Atmaca, insana ve doğaya saygılı projeler geliştirme anlayışıyla sektörde farklılaştıklarını söyledi. Atmaca, devam eden projeler hakkında şu bilgileri verdi:

Yüzde 5 peşine, yüzde 10 indirim

“Şehrin merkezinde yer alan konumuyla; komşuluk ilişkilerinin yaşandığı ve mahalle kültürünün yeniden hayat bulduğu bir proje olarak sektöre kazandırdığımız Bahçeşehir Atmaca’da 550 bin TL’den başlayan daireler için yüzde 5 peşin ödemede, yüzde 10 indirim sağlıyoruz. Projeden daire sahibi olmak isteyenler için yüzde 20 peşinata yüzde 5 indirim ve 24 ay finansman desteği de sunduğumuz diğer avantajlar arasında yer alıyor. 

30 ay iç finansman desteği

138 ayrıcalıklı daire ve 12 prestijli ticari alandan oluşan, cadde üstü yeni bir yaşamın kapılarını aralayan Bahçeşehir Hayat projemizde lansman öncesinde yatırımcılarımızı avantajlı yatırım ile buluşturuyoruz. 1+1’den 4+1’e uzanan metrekare seçenekleri sunduğumuz projemiz, lansman öncesi sağladığı prim avantajıyla büyük ilgi görüyor. Metrekare fiyatlarının 5 bin 200 TL’den başladığı projemizde; 30 ay iç finansman desteği, yüzde 20 peşin ödeme ile anlaşmalı bankalardan 120 ay konut kredisi kolaylığı sağlıyoruz.

Bahçeşehir Konakları 3’üncü etabında son kalan daireler satışta

Aile yaşantısını hedef alan farklı konseptlerde tasarlanmış, geniş mutfaklı, geniş salonlu, geniş bahçeli ve yüksek tavanlı yaşam alanlarının mimarı olan; Bahçeşehir Konakları projemizin 3’üncü etabında sınırlı sayıdaki konutlar için satışlarımız devam ediyor. İlk 2 etabın satışlarını 10 ay gibi kısa bir süre içerisinde tamamladığımız projede 4+1, 5+1, 5+2, 7+1 aile yaşantısına dönük bahçe dubleksli daire seçenekleri bulunuyor. Satışların yüzde 90’ını tamamladığımız projemizde “Hemen tapu hemen teslim kampanyası” ile yüzde 0.99 faiz oranıyla 120 aya kadar banka kredisi seçeneği sunuyoruz.

AVM konforunda cadde mağazası konsepti

Bahçeşehir’in merkezinde İstanbul'un kıyısında cadde mağazası konseptini alışveriş merkezi konforuna dönüştürmeyi başardığımız bir yaşam merkezi olarak tanımladığımız, satışların yüzde 35’i tamamlanan Bahçeşehir Park’ta daire fiyatlarımız 525 bin TL’den başlıyor. Aralık 2018’de teslim etmeyi planladığımız projemizde, 181 adet konut ve 71 adet ticari alan bulunuyor. Öte yandan bölgeye hâkim manzarasıyla eşi olmayanbir çalışma ortamı yarattığımız Gölet Dükkân’da yatırımcılara 24 ay iç finansman desteği veriyoruz.”

Atmaca Gayrimenkul Bahçeşehir Projeleri

Bahçeşehir Atmaca

Kent yaşamının yoğunluğundan uzaklaşarak komşuluk ilişkilerinin yaşandığı ve mahalle kültürünün yeniden hayat bulduğu bir proje olarak tanımlanan Bahçeşehir Atmaca, 48.441,34 metrekarelik alanda 301 konut, 2 ticari alandan oluşuyor. Konut alıcılarının ihtiyaçlarına hizmet eden sosyal tesisler, spor tesisleri ve bu alanlarla bütünleşen keyifli peyzaj alanları gibi farklı fonksiyonları bünyesinde barındıran projede, 4 farklı blok tipinde uzanan az katlı binaların etrafında geniş yeşil ve bahçe alanların hakimiyeti yaşanıyor.   Geniş bahçe alanları ile tüm sitenin erişim kolaylığı açısından yerleşimin merkezinde bulunan bir sosyal tesisin de yer aldığı proje; açık ve kapalı havuzların yanında çocuk oyun alanları, fitness, sauna, hamam gibi ortak kullanım alanları konut sahiplerine site içerisinde hareketli ve sosyal bir yaşam vaat ediyor.

Bahçeşehir Hayat 

138 ayrıcalıklı daireden oluşan konut yaşamı,12 prestijli ticari alanı ve cadde üstü yaşamı ile 16.823,22 metrekarelik arsa üzerinde yükselen Bahçeşehir Hayat’ta,  1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 metrekarelik daire seçenekleri yer alıyor. Açık yüzme havuzu, fitness, Türk Hamamı, sauna, çocuk parkı gibi sosyal donatılarıyla sunduğu üst düzey yaşam konforunu destekleyen proje, bu yönüyle üst düzey yeni bir hayatın kapılarını aralıyor

Bahçeşehir Konakları

Farklı konseptlerde tasarlanmış, geniş mutfaklı, geniş salonlu, geniş bahçeli ve yüksek tavanlı yaşam alanları sunan Bahçeşehir Konakları; 26.358,43 metrekare, 27.791,13 metrekare ve 50.309,09 metrekarelik arazi üzerinde toplam3 etaptan oluşuyor. İki etabının satışının tamamlandığı projenin 3’üncü etabında 4+1, 5+1, 5+2, 7+1 bahçe dubleksli daire seçenekleri yer alıyor. Sitenin hemen girişinde yer alan 37 ticari alan, komut alıcılarının her türlü alışveriş ihtiyacını ayaklarına getiriyor.

Bahçeşehir Park

Bahçeşehir’e çizgi üstü bir standart kazandıran 20.434,31 metrekarelik arza üzerinde 181 konut, 71 ticari alandan oluşan Bahçeşehir Park, 400 dönüm yemyeşil bir aktif yaşam ortamı, yüksek standartlı yeme içme ve genel alışveriş alanlarıyla kent merkezi fonksiyonuna sahip bulunuyor. Park Caddesi, eşsiz huzur imkânı sunan Gölet ile bütünleşen bir yapı sergileyen projede; açık kapalı yüzme havuzu, hamam, sauna, fitness, çocuk kulübü, TV ve oyun odası, çocuk parkı, toplantı odası, satranç ve okuma odaları, dinlenme odaları, Türk hamamı, sauna, steamroom, teknik servis odası, temizlik servisi, çamaşırlık ve süs havuzları da yer alıyor.

Gölet Dükkân

229.798,28 metrekarelik arsada 11 adet ticari alandan oluşan Gölet Dükkan’da metrekare aralıkları, 121,48 metrekare 750,57 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Haziran 2018’de tamamlanması planlanan projede,24 ay iç finansman desteği sunuluyor.

Şirket Haberleri

Etiketler

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Sefa İnşaat’ın Kızılay bağışları platin madalya ile ödüllendirildi
  Sefa İnşaat’ın Kızılay bağışları platin madalya ile ödüllendirildi

  Sefa İnşaat, yurt içi ve yurt dışında insani yardım faaliyetlerini sürdürmeye devam eden Türk Kızılayı’nın gelenekselleşen Kızılay Bağışçıları Madalya Töreni’nden ödülle döndü. Geçtiğimiz yıl düzenlenen ödül töreninden de ödül alan Sefa İnşaat, bu yıl platin madalyanın sahibi oldu.

 • BOSS4 Gayrimenkul projelerini Körfez Bölgesi’ne tanıttı
  BOSS4 Gayrimenkul projelerini Körfez Bölgesi’ne tanıttı

  BOSS4 Gayrimenkul, Irak’ın başkenti Bağdat’ta gerçekleşen IREXPO Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na katıldı. Şirket fuar kapsamında bu yıl anahtar teslimini gerçekleştireceği ve hayata geçireceği yeni projelerini Körfez ülkelerindeki yatırımcılara tanıttı.

 • Tekfen İnşaat Katar’da Dünya Kupasının Yollarını Açıyor
  Tekfen İnşaat Katar’da Dünya Kupasının Yollarını Açıyor

  Tekfen İnşaat’ın yapımını üstlendiği ve şirketin tek seferde imzaladığı en büyük sözleşme olarak dikkat çeken Katar Al Khor Expressway’in, ana yol ve 3 kavşağı Katar Başbakanı Abdullah Bin Nasser Bin Khalifa Al Thani tarafından açıldı.

 • Ege Yapı’dan, tescilli yapılar için kılavuz 
  Ege Yapı’dan, tescilli yapılar için kılavuz 

  Gayrimenkul sektörünün öncü ve yenilikçi firmalarından Ege Yapı, köklü tarihi geçmişiyle çok zengin kültürel mirasa sahip ülkemizin, kültür varlıklarına ve tarihi eserlerine sahip çıkılması ve korunması amacıyla bu tür yapı sahiplerine çok kıymetli, yol gösterici bir kaynak olacak “Tescilli Yapılar İçin Kılavuz” hazırladı.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.