|   |   |  Atmaca Gayrimenkul’den 7 Milyon TL’lik Macera Parkı

Atmaca Gayrimenkul’den 7 Milyon TL’lik Macera Parkı

Atmaca Gayrimenkul, İstanbul’un en büyük Survivor Parkurlarından birini Bahçeşehir’e getiriyor

Atmaca Gayrimenkul’den 7 Milyon TL’lik Macera Parkı

İstanbul’un yükselen yıldızı Bahçeşehir’de imza attığı projelerle bölgenin gelişimine liderlik eden Atmaca Gayrimenkul, projelerinin her noktasında hissedilen uzman dokunuşuyla Türkiye’ye ilkleri kazandırıyor. Bahçeşehir Göleti’ne komşu olarak hızla yükselen Bahçeşehir Park’ın yanına 7 milyon TL’lik yatırımla Macera Parkı kurma hazırlığı içerisinde olan şirket, böylece İstanbul’un en büyük Survivor parkurlarından birine imzasını atacak. Park tamamlandığında 400 kişi aynı anda oyun oynayabilecek. 3 bin 500 metrekare büyüklüğündeki parkta 18 metreden serbest düşüş de yer alacak.

Gerçekleştirdiği donanımlı ve aile yaşantısına dönük projeleriyle insana ve doğaya saygılı, zengin yeşil alanlarıyla sektöre ve yatırımcılarına değer kazandıran Atmaca Gayrimenkul, mimari yaklaşımı ve kalite anlayışıyla da gayrimenkul sektörünün dinamiklerini yeniden tanımlıyor. En yeni yatırımlarından biri olan Bahçeşehir Park’ın yanı başında inşa edilen Macera Parkı da, bölgenin en büyük oyun parkı olarak dikkat çekiyor.  

3 bin 500 metrekarelik alanda müsabakalara sahne olacak

Bahçeşehir’de Gölet’in hemen yanında inşa edilen parkta 3 bin 500 metrekarelik Survivor parkuru yer alıyor. Macera Parkı ile ilgili bilgi veren Atmaca Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca “Bahçeşehir Göleti’ne komşu olarak inşasını tamamlamaya hazırlandığımız Bahçeşehir Park’ın yanına şimdi de bölgenin en büyük oyun parkını hayata geçirmeye hazırlanıyoruz. Parkın yatırımı yaklaşık olarak 7 Milyon TL. Macera Parkı projemiz yine aile yaşantısına dönük yaşam alanları oluşturma hedefimizle birebir örtüşüyor. Bu parkta aileler çocuklarıyla birlikte macera ve eğlence dolu bir gün yaşayacaklar. Su parkurları dışında birçok yarışma parkurunun yer alacağı 3 bin metrekarelik alanımız, sadece ailelere değil, şirketler arası müsabakalara da ev sahipliği yapacak. Yine gölette yapımına başlayacağımız bölgenin en büyük macera parkı kimliğine sahip oyun parkurumuz dükkânlara olan ilgiyi daha da artıracak. Öte yandan Bahçeşehir Park projemizin yatırımcılarına sağladığı katma değer de giderek artacak. Bölgeye ciddi bir ziyaretçi çekecek. Aylık ortalama 1 milyon ziyaretçi bekliyoruz.” diye belirtti.

Şirket Haberleri

Etiketler

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Beyazın en güzel tonları Filli Boya’da
  Beyazın en güzel tonları Filli Boya’da

  Geniş renk skalasıyla yaşam alanlarında tazelenmiş bir ferahlık hissi oluşturan Filli Boya, yazlık mekanlar için renk önerisinde bulunuyor. Yaz mevsiminin en çok tercih edilen rengi ‘beyaz’ birbirinden farklı tonlarıyla Filli Boya renk kartelalarında yer alıyor.

 • Tekfen Holding “Türkiye’nin İklim ve Su Lideri” ödülünü aldı
  Tekfen Holding “Türkiye’nin İklim ve Su Lideri” ödülünü aldı

  Tekfen Holding, iklim değişikliğinin etkilerini azaltmak ve doğal kaynakları korumak amacıyla iş dünyasının işleyişini değiştirmeyi hedefleyen CDP (Carbon Disclosure Project) İklim Değişikliği ve Su Güvenliği Programlarında ayrı ayrı “A (-)” bandında derecelendirilerek “Türkiye İklim ve Su Liderleri” ödülünü aldı.

 • Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi
  Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi

  Anadolu Yakası’nın açık hava konseptli Lens Yaşam Merkezi, 100’e yakın perakende mağazası, restoranları, kafeleri ve sosyal aktivite alanlarıyla ziyaretçilerine açık havada alışveriş ve eğlence imkanı sunuyor. Açık hava yaşam merkezi dönemini başlatan Lens Yaşam, açık havada kaliteli ve sağlıklı alışverişin keyfini sunuyor.

 • Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor
  Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor

  Ekonomi alanındaki marka yönetimi çalışmalarıyla adından söz ettiren Markasanat Marka Yönetimi&Kurumsal Danışmanlık Şirketi, yeni yatırımı Markasanat Business Akademi ile markalara verdiği eğitim hizmetini, küresel çapta etkili olan koronavirüs nedeniyle alınan tedbirler kapsamında dijitale taşıdı.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.