|   |  Atmaca Gayrimenkul Firması
Atmaca Gayrimenkul

Atmaca Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi : 1979

  • Proje Sayısı : 4

Atmaca Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, Atmaca Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Atmaca Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Atmaca Gayrimenkul Hakkında

1979 Yılından bugüne
istikrarlı büyümesini sürdüren Atmaca Sirketler Grubu,
faliyet gösterdigi is kollarına deger katmayı ilke edinen yapısıyla
Atmaca Gayrimenkul A.Ş.’yi kurarak insaat sektörüne adım attı.
 
Atmaca Gayrimenkul, mimari yaklasımını, kalite anlayısını ve farklılasmayı ön planda tutan, vizyonunu ortaya koydugu imza niteliginde referans bir proje olma özelligine sahip Bahçesehir Atmaca Projesi’ni sizlere sunmaktan gurur duyar.
 
Bahçesehir Atmaca Projesi; Istanbul’dan kopmadan, her geçen gün kalabalıklasan ve yorucu hale gelen sehir yasantısına iyi bir alternatif olusturan, huzurlu bir yasam alanı arayanların ve yatırımcıların ilgisini çekmeye devam eden Bahçesehir’de yer alıyor.
 
Villa ve az katlı apartmanlardan olusan projede 31 blokta toplam 225 konut bulunuyor. Bahçesehir Atmaca; site içerisinde sosyal yasam alanları, spor alanları gibi önemli sosyallesme alanlarını barındırmakla birlikte, her geçen gün gelisen Bahçesehir’in sundugu tüm sosyal imkanlara dakikalarla ifade edilebilecek kadar kısa sürede ulasabileceginiz çok özel bir lokasyona da sahip.
 
Villalar, katlı villalar ve apartman dairelerinde, Bahçesehir’de alısılagelmis yapı kalitesinin sınırlarını asan Bahçesehir Atmaca’yı sizlerle bulusturmanın gururunu paylasmak, tanısmak ve detaylı bilgilendirme için sizleri Atmaca Gayrimenkul Tanıtım Ofisinde agırlamaktan büyük mutluluk duyacagız.
 
Bahçesehir’in Kalite Çerçevesi, BahçesehirAtmacaBahçesehirPark ile yeniden belirleniyor...

 

Tel: 0212 412 1222
Fax: 0212 412 1494
Email: info@atmaca.com.tr
Adres: Doga Park Caddesi, No: 25 Bahçeşehir ( Gölet çıkışı ) İstanbul / Başakşehir

Atmaca Gayrimenkul Projeler Haritası

Atmaca Gayrimenkul Projeleri

Atmaca Gayrimenkul Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.