|   |  Avcı Birlik inşaat Firması
Avcı Birlik inşaat

Avcı Birlik inşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Avcı Birlik inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Avcı Birlik inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Avcı Birlik inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Avcı Birlik inşaat Hakkında

Topluluk Değerleri
Dürüstlük ve güvenilirlik
Konusunda en iyi olabilmek için programli bir sekilde elinden gelenin en iyisini yapmak.
Hosgörü ve iyi niyet.
Hem profesyonel, hem de kisisel olarak kendini gelistiren bireylerden olusan ögrenen organize olmus bir kadro.
Hem bireysel hem de kurum olarak kalici rekabet üstünlügü.
Yasam standardini yükseltmek.

Kalite Politikamız
Tarsus’ta önemli katkilarda bulunan, topluma ve çevreye karsi sorumluluklarinin bilincinde, sürdürülebilir gelismeyi yasam sekli yapan, teknoloji ve kalite açisindan sektöründe lider bir kurulus olarak hedefimiz müsterilerimize en yüksek faydayi saglayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortagi olarak sunmak ve sürekli müsteri memnuniyetini saglamaktir. Firmamiz insaatlarda sifir hata hedeflemektedir.

Müsterilerimizi memnun etme yolunun, onlar için en güvenli yapilari en kaliteli sekilde sunmak oldugunun bilincindeyiz. Verimliligimizi arttirmak, gelecegimizi güven altina almak, tedarikçilerimizle karsilikli isbirligi ve güven içerisinde çalisarak saglanabilir.

Bu baglamda amacimiz bütün faaliyet sahalarinda ve hizmet birimlerinde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir sekilde saglamak üzere Toplam Kalite Yönetimi'ni yasam sekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir. Toplam Kalite Yönetimi ile is mükemmelligini gerçeklestirmek hepimizin görevidir.

Amacimiz müsterilerimizin beklentilerine bütünüyle cevap verebilmek, firmamizin gelisim gücünü artirabilmektir. Imalatta hedefimiz “Ilk Seferde Dogru Yapmak”tir. Imal etmekte oldugumuz insaatlarda "ikinci" sefer diye bir sey düsünülemeyeceginin bilincindeyiz, o yüzden de zamaninda, eksiksiz ve problemsiz olarak imalati ve teslim edilmesi firmamizin vazgeçilemez bir ilkedir.

Vizyonumuz
Çalisanlari ve çevresiyle bütünlük içersinde, yaptigi ise saygili, sektörde güvenilirlilik ve titizlik kavramlariyla anilmak.

Misyonumuz
Projelerimizi en ileri teknoloji ve kaliteli teknik kadro ile tam zamaninda tamamlayarak müsterilerimizin memnuniyetini saglamaktir.

Tel: 0324 613 3044
Fax: 0324 626 6060
Email: info@avcibirlik.com 
Adres: Akşemsettin Mah. Kasım Ekenler Blv Mersin / Tarsus 

Avcı Birlik inşaat Projeler Haritası

Avcı Birlik inşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.