|   |  Avcılar İnşaat İzmir Firması
Avcılar İnşaat İzmir

Avcılar İnşaat İzmir

  • Kuruluş Tarihi : 1989

  • Proje Sayısı : 7

Avcılar İnşaat İzmir, konut, ofis ve residence projeleri, Avcılar İnşaat İzmir hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Avcılar İnşaat İzmir ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Avcılar İnşaat İzmir Hakkında

Kurumsal

 

 

Avcılar’ın ilk temelleri, 1989’da atıldı. Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişimi ve istikrarlı büyümeyi hedefleyen firma, her geçen yıl gücüne güç kattı. 27 yıldır İzmir’deki büyük projelerin altına gururla imzasını atan Avcılar, bugün faaliyet gösterdiği inşaat sektöründe, sadece İzmir’in değil, tüm Türkiye’nin yapısal güçleri arasında yer alıyor. Sağlam ve sözünün eri bir firma olmanın ötesinde “modernizmin mimarı” vizyonuyla, öncelikle İzmir için faydalı, özgün ve marka projelere imza atarak içinde bulunduğu sektöre yol veriyor, yön gösteriyor. Bugüne kadar, 3250 konut ve 455 işyeriyle toplamda 415.000 m² alana sahip inşaat projesini başarıyla tamamlayıp teslim eden Avcılar; tüm çalışmalarında teknolojinin geldiği son sistemleri kullanarak iş güvenliği ve ekolojik dengelere de ayrı bir önem veriyor, hassas davranıyor. 

 

 

 
Müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini her projesinde duyarlılıkla dinleyen, projeler tamamlandıktan sonra da aldığı geri bildirimler ile yeni projelerde daha fazlasını vermeye ve daha iyisini yapmaya özen gösteren Avcılar; sürekli gelişim ışığında, üst düzeyde müşteri memnuniyeti ve kalite ile çevresel standartlara katkıda bulunup dünyanın hızla değişen beklentilerini karşılamayı ve en iyi çözümleri sunmayı hedefliyor. Avcılar’ın “modern yaşam alanları”ndan oluşan gurur dolu projeleri ve yatırımları artarak devam edecek.

Tel: 0232 435 8180
Fax: 0232 347 4754
Email: info@avcilarinsaat.com.tr
Adres: Alija İzetbegoviç Cad. No:35 B Blok K:1 D:2 izmir / Bayraklı

Avcılar İnşaat İzmir Projeler Haritası

Avcılar İnşaat İzmir Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.