|   |  AVD Group Firması
AVD Group

AVD Group

  • Kuruluş Tarihi : 2000

  • Proje Sayısı : 0

AVD Group, konut, ofis ve residence projeleri, AVD Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve AVD Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

AVD Group Hakkında

Kurumsal

AVD GROUP Firmamızın kökeni 2000’li yıllarda yönetim kurulu başkanımız, Abdülvahap DEVECİ tarafından kurulan HAYAT İnşaat’dan gelmektedir. 2000 yılından bu yana Orta Asya ağırlıklı olmak üzere diğer bölgelerde de kalitesini, seçkinliğini, teknik kadro ve ekipman donanımını tamamlamış olup, teslimi yapılmış projeleriyle de bunu sergileyerek, sektöründeki yerini almıştır. Aynı kalite hedefiyle ülkemizde de değerli projelere imzamızı atma kararlılığında AVD Tarım ve İnşaat Sanayi LTD.Şti olarak yolumuza devam etmekteyiz.

Misyon Vizyon
Kurumsal değerlerini sahiplenen, etik değerleri önemseyen, çevre bilinciyle birlikte, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Standartlarından taviz vermeden projeleri zamanında teslim etmek ve müşteri mülkiyetini kendi mülkiyeti gibi kabul etmek çalışma prensibimiz olarak kabul edilmiştir. Hedefimiz ilerleyen ve gelişen inşaat sektöründeki haklı yerimizi bir adım daha ileriye taşımaktır. Dün ve bugün olduğu gibi yarın da başarımızı sürdürmeye yönelik azmimiz hiç şüphe yok ki devam edecektir.
 

Tel: 0216 371 4221
Fax: 0 216 371 4222
Email: info@avdgroup.com.tr
Adres: Tugay Yolu Cad. No:20 Ofisim İstanbul B Blok Kat:2 Daire :11 İstanbul / Maltepe

AVD Group Projeler Haritası

AVD Group Projeleri

© Copyright 2018 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.