|   |   |  Avend Beytepe tanıtıldı

Avend Beytepe tanıtıldı

“Daha iyi bir yaşam düşünüyorum; Öyleyse Avend Beytepe” sloganı ile yola çıkan Avend Beytepe Projesi, iş, siyaset ve cemiyet dünyasını bir araya getiren organizasyon ile lansmanını gerçekleştirdi.

Avend Beytepe tanıtıldı

Rast Grup güvencesi ile yükselen Avend Beytepeprojesi, yoğun katılımın yaşandığı organizasyon ile lansmanını gerçekleştirdi. Proje özelliklerinin anlatıldığı lansmanda, Avend Beytepe’nin tanıtım videosu ilk kez konuklar ile paylaşıldı. Rast Grup Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Koca’nın konuşması ile başlayan organizasyona; ATO Eski Dönem Şeref Başkanları Başkanı Ahmet Çavuşoğlu ve Sinan Aygün, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı eski Bakan Yardımcısı ve AK Parti Ankara Milletvekili Orhan Yeğin,MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal ve Yıldırım Grup Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Yıldırım, Ak Parti Ankara Milletvekili Ertan Aydın, Ak Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek, Ak PartiAdıyaman Milletvekili Şevket Gürsoy, Ak Parti Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz, CHP Ankara Milletvekili İzzet Çetin ve CHP Ankara Milletvekili Muzaffer Kurtulmuş gibi değerli isimler katılım gösterdi.

Rast Grup Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Koca konuşmasında; Avend Beytepe projesinin ‘Bir Ankara Hayali’ olduğunu söyleyerek “Bu önemli günümüzde, bizi yalnız bırakmadığınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ederim. Projemizi hayata geçirebilmek için yaklaşık 1 yıl tasarım aşaması ile yakından ilgilendik. Amacımız, insanı merkez alan bir projeyi hayata geçirmekti. Dolayısı ile insan ve insanın ihtiyaçlarına cevap veren bir yapı tasarladık. Bu projede emeği geçen, bu süreçte bizimle olan herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi. İnşaat sektörünün yaşanan ekonomik durumdan en fazla etkilenen sektör olduğunu da kaydeden Koca sözlerine şunları ekledi: “Önemli olan bu dönemin zorluklarından nasıl etkilenmeden çıkacağımızdır. Lansmanımızın hem Ankara hem de Türkiye ekonomisine hayırlı olmasını diliyoruz.”

Avend BeytepeTeknik Bilgiler

‘İnsanın hayatı, insanın hayalidir’ diyerek şehirlinin hayalini hayat kılan Avend Beytepe, Ankara’nın en gözde lokasyonu Beytepe’de yer almaktadır. Farklı konut tipleri ile ev sahibi olmak isteyenleri karşılayan Avend Beytepe, 46.500 m2 alan üzerinde, toplam 430 adet konuta sahiptir. Site içerisinde yer alan; villa yaşamını aratmayacak bahçe katlarından kulelerdeki teras kullanımlı dairelere kadar her aileye ve her zevke uygun bir proje olan Avend Beytepe, şehir yaşamını taçlandırıyor. İnsanı doğa ile bütünleştiren projenin en can alıcı noktası ise; şehir karmaşası ile ev hayatını birbirinden ayırmasıdır. Kalabalık, gürültü, ticari alanlar gibi kısacası şehir hayatının yaşattığı tüm tempoyu şehirde bırakıp; evlerine dönmek, gün boyu özlem duydukları huzuru yaşamak isteyenler için doğal ve nitelikli mekanlar oluşturuldu.

Avend Beytepe, insanları uygun şartlarda konut sahibi yapabilmek adına; 60 ay 0 vade veya 0.88 vade oranı ile 120 ay ödeme seçenekleri sunarak şehirlinin hayalini, hayat kılıyor.

Yeni Proje Haberleri

Etiketler

Yeni Proje Kategorisindeki diğer haberler

 • Meram'da Aksinne Evleri tanıtıldı
  Meram'da Aksinne Evleri tanıtıldı

  Konya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi kentsel değişim adına bir projeye daha imza atıyor. Bu noktada belediye öncülüğünde, Aksinne Evleri Projesi Meram’daki dönüşüm alanlarında, halkın uygun fiyat ve taksitlerle konut sahibi olmalarına katkı sağlayacak.

 • Omran İnşaat'tan iki yeni proje!
  Omran İnşaat'tan iki yeni proje!

  Türkiye pazarına büyüme hedefiyle giren Omran İnşaat, ilk büyük konut projesi 'Kasr-ı Âlâ'dan sonra 'Kasr-ı-Derya' ve 'Kasrı-Ahsen' projelerini hayata geçirmek üzere düğmeye bastı. Lüks segment konut üretiminde marka olmayı hedefleyen Omran İnşaat ilk etapta 700 milyon TL'lik yatırım öngörüyor.

 • Ant Yapı İngiltere’deki beşinci projesinin startını verdi
  Ant Yapı İngiltere’deki beşinci projesinin startını verdi

  Ant Yapı’nın İngiltere’deki merkez ofisi Ant Yapı UK; 20-22 Eaton Place Konut Projesi’ni tamamlayarak, ülkedeki beşinci projesi olan Apex House ile 163 konutluk komplekse imza atacak. Yatırım değeri 42 milyon pound değerinde olan projenin 2020 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

© Copyright 2018 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.