|   |  Avenir İnşaat Firması
Avenir İnşaat

Avenir İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2002

  • Proje Sayısı : 1

Avenir İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Avenir İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Avenir İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Avenir İnşaat Hakkında

KISACA AVENİR GRUP FRANSA
Avenir Grup Fransa 2002 yılında Fransa’da gayrimenkul projeleri ile faaliyete geçmiştir. Şu an Fransa’da sektöründe 3.olan firmamız yılda 1500’ün üzerinde konut yatırımları gerçekleştirmektedir.2200 çalışma arkadaşıyla birlikte sektörde faaliyetlerine hız vermektedir.

KISACA AVENİR GRUP TÜRKİYE
Avenir Grup Türkiye 2014 yılında gayrimenkul yatırımları ile Türkiye Kayseri ilinde faaliyete geçmiştir.2017 yılı itibariyle inşaat ve gayrimenkul ana faaliyet kollarıyla hizmetlerine hız vermiştir. Avenir Grup Fransa da gerçekleştirilen başarılarını Türkiye de taçlandıracaktır.

Avenir Grup Türkiye ana faaliyet konusu olarak öncelik gayrimenkul projelerine yatırım ile başlamıştır.Yatırımlarını arsa alımları ile devam ettiren Avenir Türkiye 2018 yılında inşaat proje üretimlerine devam edecektir.

VİZYON
Türkiye de İnşaat Sektörünün Ulusal Markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemek…

MİSYON
Gayrimenkul sektöründe katma değerli konutlar üretmek,müşteri memnuniyetini sağlamak kalite ve işçilik ile adından söz ettirecek firma olmak önceliklerimizdir…

Telefon: 444 5 026
Email: info@grupavenir.com
Adres: Melikgazi Mh. Sivas Cd. Kadı Mahmut Vakfı 5.Blok 144/A Meligazi / Kayseri

Avenir İnşaat Projeler Haritası

Avenir İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.