|   |  Aya inşaat Firması
Aya inşaat

Aya inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1987

  • Proje Sayısı : 2

Aya inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Aya inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Aya inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Aya inşaat Hakkında

Hakkımızda
 
Yıllardır aynı kalitede kalabilmek tesadüf olamaz...
 
Aya İnşaat kurulduğu 1987 yılından günümüze gayrimenkul sektöründe kazandığı tecrübe ile geliştirip uyguladığı yönetim ve çalışma anlayışıyla mutlak müşteri memnuniyeti kazanmayı ilke edinmiştir. Şirketimiz çalışma faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde değişim, verimlilik, müşteri odaklılık gibi değerleri "şirket kültürü" olarak benimsemiştir ve başarısının sırrının bu değerleri yönetmekten geçtiğini bilerek hizmetlerine devam etmektedir. Kalite Yönetim Sistemi gereklerinden ödün vermeyen, teknolojik yeniliklere duyarlı, müşteri odaklı yaklaşımı Aya İnşaat'ın yıllardır aynı kalitede kalabilmesini sağlamıştır. Kaynaklarını koruyan ve geliştiren, şeffaf yönetim anlayışı, dinamik, yetkin kadrosunun özverili çalışmaları ile sahip olduğu Kalite Yönetim Sistemini sürekli geliştirip, iyileştirerek ulusal ve uluslararası platformda sektörün her dalında var olacaktır.

Daire Standartlarımız
 
Dairelerimizi Keyifle Oturabileceğiniz Şekilde Tasarlıyoruz
Binalarımızın Blok girişi, blok sahanlıkları, asansörler, çevre aydınlatmaları, bina su ve yangın deposu hidroforları için kesintisiz enerji sağlayacak kapasitede jeneratör, Telefon şebeke altyapısı, Her dairenin ısıtması, Doğalgaz ve Kombi tesisatı, Bahçe çevresi duvarlarla ve/veya tel çitle, demir korkuluklarla çevrili, Engelli ve çocuk arabası sirkülasyonu düşünülerek bina içi asansörlere ulaşım sağlanacaktır. Projelerimizde çevre düzenlemesi ve peyzaj mutlaka yapılır. Bina tv tesisatları, kablolu tv altyapısı hazırlanmış olarak teslim edilir. Bunun yanında dijital yayınlar ile ilgili olarak; uydu ile Digitürk yayınları için tüm altyapı mevcuttur.
 
Binalarımızın Kaba yapısında; 
Bina betonarme karkas olup radyejeneral temel üzerine tünel kalıp sistemi ile inşaa edilir. Dış duvarlar tuğla vb., iç duvarlar ise tuğla duvar, betonarme perde veya alçıpan vb. yapılır. Dış cephede akrilik esaslı silikon katkılı boya (suya dayanıklı dış cephe boyası) ve cephe kaplama malzemesi kullanılır. İç boyalar akrilik esaslı plastik boyadır. Isı yalıtımını sağlamak amacıyla dışardan mantolama tekniği kullanılır. Darbe sesi yalıtımı için döşemelerde, elyaf katkılı şap altına ses yalıtım şiltesi kullanılır.
 
Binalarımızın İnce yapısında; 
Salon - Yatak Odası - Hol Döşeme Kaplaması: Laminant parke Duvar Kaplaması: Saten alçı sıva ve plastik boya Tavan Kaplaması: Saten alçı sıva ve plastik boya Banyo Döşeme Kaplaması: 1. sınıf yerli seramik Duvar Kaplaması: 1. sınıf yerli fayans Tavan Kaplaması: Alçıpan vb. asma tavan Banyo Dolabı: Lake boyalı aynalı banyo dolabı Armatür: 1. sınıf yerli armatür Vitrifiye: 1. sınıf yerli vitrifiye Duş Kabini: Duş teknelerine duş kabini yapılır. Tüm banyolarda aksesuar olarak birer adet havluluk, tuvalet kağıtlığı sabunluk ve askı montajı yapılmış olarak teslim edilir. Mutfak Döşeme Kaplaması: Laminant parke Duvar Kaplaması: Alçı sıva üzeri plastik boya Tavan Kaplaması: Saten Alçı sıva ve plastik boya Mutfak Dolapları: Melamin kaplı yonga levha dolap gövdesi, laminat kaplı ve alüminyum çerçeveli dolap kapakları, laminat tezgah Armatür: 1. sınıf yerli armatür

Tel: 0232 261 4949
Fax: 0232 228 5353
Email: info@ayainsaat.com
Adres: Ali Rıza Avni Bul. 94/1 Bahçelievler İzmir / Karabağlar

Aya inşaat Projeler Haritası

Aya inşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.