|   |  Aycan Gayrimenkul Firması
Aycan Gayrimenkul

Aycan Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi : 2006

  • Proje Sayısı : 3

Aycan Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, Aycan Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Aycan Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Aycan Gayrimenkul Hakkında

HAKKIMIZDA
Aycan Gayrimenkul Geliştirme, Aycan Yatırım Grubu’nun gayrimenkul geliştirme ve inşaat alanlarında hizmet veren şirketidir. 1993 yılında başlayan ticari yolculuğun başarılarla dolu süreci dahilinde 2006 yılında, ‘yurt içinde ve dışında her türlü müteahhitlik faaliyetlerini gerçekleştirmek’ misyonu ile kurulan şirket; kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi ana hedefi haline getirmiştir.
 
Sanayi yapılarından sosyal yapılara, konutlara ve çevre düzenleme elemanlarına kadar çok geniş bir yelpazede inşaat, taahhüt ve üretim, kontrolörlük, mimari, elektrik ve mekanik projelendirme hizmetleri veren grubumuz, önce kalite prensibiyle; proje, üretim ve montaj yapmaktadır. Sektörde edindiği bilgi, beceri ve birikimlerini inşa ettiği yapılarda gösteren grubumuz, ilke olarak güvenilirliği; istikrarı ve kaliteli iş yapmayı benimseyerek, bu anlayışla inşaat sektöründeki faaliyetlerini sürdürmektedir.
 
Bugüne kadar onlarca gayrimenkul projesinin inşaatını başarı ile tamamlayan Aycan Gayrimenkul, müşteri memnuniyeti ve güven üzerine kurulu hizmet anlayışı, sosyal sorumluluk bilinci ile katma değer yaratmayı, dünyadaki teknolojik gelişmelere uyum sağlayarak alanında ülkemizin ve değişimin öncülerinin arasına girmeyi görev edinmiştir.
 
2014 yılından bu yana kentsel dönüşüm projeleri çerçevesinde ve ülkemizin değerli inşaat firmaları ile yaptığı iş ortaklıklarıyla önemli markalı projelere imza atan Aycan Gayrimenkul’un, İstanbul’un kalbi Levent – Maslak bölgesi, Gültepe – Çeliktepe – Levent üçgeninde ve Anadolu yakasında devam eden ve başlamakta olan projeleri bulunmaktadır.
 
Grubumuz, “AYCAN” olarak marka olma rüyamızı, inanarak ve inandığımız değerler uğrunda mücadele ederek gerçekleştirmek üzere çalışmaktadır. Vizyonumuzu gerçekleştirmek üzere çıktığımız bu yolda çalışanlarımıza, çalıştıklarımıza, müşterilerimize ve bize destek olan herkese grubumuz adına teşekkür ediyorum.
 
FAALİYETLERİMİZ
Aycan Gayrimenkul Geliştirme, yurt içinde ve yurt dışında; proje geliştirilmesi ve fizibilite raporunun hazırlanmasından başlayarak, inşaat yönetimine, kaba inşaatından ince yapının tamamlanmasına kadar her aşamadaki işleri yürütecek genişlik ve kapasitede, sahip olduğu teknik kadrosuyla aşağıdaki konularda inşaat sektöründe hizmet vermektedir.
 
Proje Geliştirme
Fizibilite ve Etüt Çalışmaları
Projelendirme (Mimari, Statik, Elektrik, Mekanik, İç Mimari)
Ruhsat İşlemleri
Taahhüt İşleri
Proje Yönetimi
Kontrollük İşlemleri
Teknik Müşavirlik Hizmetleri
Restorasyon Hizmetleri
Deprem Takviye, Güçlendirme İşlemleri
Arsa Alımı / Kat Karşılığı Arsa Alımı
Konut satışı
 
DEĞERLERİMİZ
Aycan Gayrimenkul Geliştirme’nin ana ilkesi kaliteyi kontrol etmek yerine kaliteyi üretmektir. Mesleki bilinç, iş ahlakı, kalite ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeden kaliteli ve başarılı projeleri hayata geçiren Aycan Gayrimenkul Geliştirme, kentsel dönüşümün önde gelen inşaat firmalarından biri olmak üzere katma değerler yaratacak, yaşam kalitesini yükseltecek mimari detaylara projelerinde tamamlayıcı unsurlar olarak yer vermektedir.
 
Aycan Gayrimenkul Geliştirme, kalite yönetim sistemi çerçevesinde inşaat ve ticaret sektöründe gerçekleştirdiği faaliyetlerinde gelişen teknolojiyi kullanarak, dürüst, hatasız, beklenen kalitede hatta üzerinde, uygun maliyetli ve kaliteli üretim yapmaktadır.
 
Aycan Gayrimenkul Geliştirme’nin ana değeri "Kalite Sürekliliği"dir.
 
Firma Kalite Politikasının esasları:
Tek başına veya iş ortakları ile birlikte gerçekleştirdiği tüm çalışmalarında teknolojik gelişmeyi yakından takip ederek,sürekli gelişme bilinciyle güvenilir, dürüst, planlı, zamanında, istenen kalitede iş yapmak.
Şirket içi iş akışında maksimum verimi sağlayacak şekilde organizasyon yaparak, inşaat sürecine katkıda bulunan iş sahibi, planlamacı ve şirket personeli olmak üzere tüm katılımcılar arasında daha iyi iş birliğinin sağlanması için gerekli çalışmaların titizlikle takip edilmesi; sürekli kontrol anlayışı ile kalite yönetim sisteminin etkinliğini ve sürekliliğini sağlamaktır.

Tel: 0212 528 3000
Fax: 0212 528 3888
Email: aycan@aycangroup.com
Adres: Konaklar Mahallesi, Akçam Caddesi, No:3/6, 34330 İstanbul / Beşiktaş

Aycan Gayrimenkul Projeler Haritası

Aycan Gayrimenkul Projeleri

Aycan Gayrimenkul Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.