|   |  Ayd Yapı Firması
Ayd Yapı

Ayd Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Ayd Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Ayd Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ayd Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ayd Yapı Hakkında

Hakkımızda
 
Aydınlar İnşaat olarak, bugüne kadar imza attığımız örnek gösterilen projelerimizle sadece bugünü değil, yarını da düşünen üstün nitelikli yaşam alanları kuruyoruz. Yaptığımız her işte toplumsal değerlere büyük önem veriyoruz.

Çalışmalarımızı sadece faaliyet alanımız olan inşaat ile sınırlamadan, başta eğitim ve çevre olmak üzere yaşadığımız topluma karşı sosyal sorumluluklarımızı da yerine getiriyoruz. Çünkü en iyi yatırımın geleceğe yatırım yapmak olduğunun bilincindeyiz. İçinde yaşadığımız toplumun eğitimli nesillerle fark oluşturacağına inancımız sonsuzdur.

Firmamız uzman kadrosu ile daha büyük hedeflere yatırım yaparak geleceği sağlam temeller üzerine oturtma amacındadır.Bugüne kadar olduğu gibi yarınlarımız için de sağlam, kaliteli ve çağdaş projeleri hayata geçirecek ve insanlığa sunduğu hizmetleri hep daha iyiye götürmek için büyük bir azimle çalışmalarını sürdürmektedir.

Günümüzde konut ihtiyacı olan insanların sektör içerisinde karşılaştıkları zorlukların bilincinde olan şirketimiz müşterilerimize her türlü garantiyi vermekten çekinmemekte ve yüklendiği projeleri eksiksiz olarak teslim etmek amacıyla azami gayret göstermektedir.Bu amaçta kendini yenileyerek hizmetlerine devam etmektedir.

Tel: 444 9 293 
Fax: 0222 220 8629
Email: info@aydyapi.com.tr
Adres: Akarbaşı Mahallesi Atatürk Bulvarı No:71/1

Ayd Yapı Projeler Haritası

Ayd Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.