|   |  Aydoğan İnşaat Ltd Firması
Aydoğan İnşaat Ltd

Aydoğan İnşaat Ltd

  • Kuruluş Tarihi : 1975

  • Proje Sayısı : 1

Aydoğan İnşaat Ltd, konut, ofis ve residence projeleri, Aydoğan İnşaat Ltd hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Aydoğan İnşaat Ltd ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Aydoğan İnşaat Ltd Hakkında

Hakkımızda

Çanakkale inşaat sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biri olan Aydoğan, 1975 yılından beri pek çok konut projesine imza atarak binlerce aileyi daire sahibi yapmıştır.

1990'lı yıllara kadar dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun konut projeleri üreten Aydoğan, 2000'li yıllardan itibaren her kent içi hem kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmıştır.

1975 yılının başlarında inşaat sektöründe ilk temeli İstanbul'da atan Aydoğan, 1980 yılından sonra projeleri ve çalışmalarını şu anda bulunduğu Çanakkale ve ilçelerinde devam ettirmiştir.

Feyzullah Aydoğan tarafından kurulan inşaat şirketi bugün akaryakıttan otomotive, sigortacılıktan, turizme pek çok alanda hizmetler veren bir şirketler topluluğuna dönüşmüştür.

Aydoğan, köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Önümüzdeki dönemden itibaren Aydoğan köklü geçmişinin verdiği deneyimle "kent insanının doğal hayata uyumlu bölgelerde yaşama isteğini" göz önüne alarak daha büyük projelerle hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Vizyonumuz

Hayat boyu kalite için “önce insan” anlayışını benimsemek ve o doğrultuda ilerlemektir.

Misafirlerimizin beklentilerini en kaliteli düzeyde karşılayan, sevilen, güvenilen ve tercih edilen bir şirket olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizden ve geçmişimizden aldığımız güç ile bulunduğumuz her alanda 1 numara olmak, toplumsal bir değer katmak, en beğenilen ve örnek gösterilen şirket olmaktır.

Değerlerimiz

İnsana Saygı
Müşteri Memnuniyeti
Çalışan Memnuniyeti
Müşteri Odaklılık
Güvenilirlik
Topluma Katkı
Şeffaflık
Sürekli Gelişim

Telefon: 0286 263 6400
Fax: 0286 263 6400
Email: info@aydoganinsaat.com.tr
Adres: Çanakkale

Aydoğan İnşaat Ltd Projeler Haritası

Aydoğan İnşaat Ltd Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.