|   |  Aydoğan inşaat Firması
Aydoğan inşaat

Aydoğan inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1987

  • Proje Sayısı : 7

Aydoğan inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Aydoğan inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Aydoğan inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Aydoğan inşaat Hakkında

1987 yılında kurulan Aydoğan İnşaat, günümüzün inşaat sektöründe güvenle yükselen bir şirket olarak İstanbul'da birçok başarılı gayrimenkul projesine imza attı. İnşaat sektöründeki başarılı çalışmalarının yanında, Türkiye'nin büyük sanayi şehirlerinde distribütörlükler yapan Aydoğan İnşaat, İzmir Karşıyaka'da Algida distribütörlüğünü, Zonguldak'ta Unilever, Philips Morris, Algida distribütörlüğünü, Bartın'da Unilever, Philips Morris, Algida distribütörlüğünü de kapsayan ticari faaliyetleriyle, 60 yıldan fazla bir geçmişe sahiptir. Hizmetlerini ve fonksiyonlarını bir bütün olarak değerlendiren ve bu doğrultuda hizmetlerini kusursuzlaştırmayı hedef alan Aydoğan İnşaat, 1990 yılında Aydoğan Grup adı altında birleşti. Aydoğan Grup konutlarını söz verdiği günde teslim ederek, müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Yeni almış olduğu projeleriyle de güvenli ve konforlu bir ortamı en iyi şekilde sunarak, koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır. 

1947 yılında Muhammed Aydoğan tarafından temelleri atılan Aydoğan Grup, kalitesinden ödün vermeden, konusunda isim yapmış işinin uzmanlarıyla çalışmayı prensip edinmiştir. Özellikle son yıllarda inşaat sektöründeki önemli firmaların yeni yeni gündemlerine aldığı "Satış Sonrası Hizmet" anlayışını uzun yıllardır sürdürmektedir.
 

DÜRÜSTLÜK ve GÜVEN
Dürüstlük ve güven prensiplerimiz doğrultusunda; konularında iyi yetişmiş, deneyimli uzman ekibimizle projelerimizin yönetiminde kaliteyi ön plana almak ve taahhütümüzdeki işleri sözleşme ve şartnamelerine uygun olarak zamanında tamamlayarak faaliyetlerimizin sürekliliğini sağlamak, ilkelerimizin başında gelmektedir.
 
YENİLİKÇİLİK ve YARATICILIK
Her kurumsal yapının taahhüt ettiği klasik hizmet anlayışının dışına çıkıp Aydoğan İnşaat ile çalıştığınız süre içerisinde, her adımda bu farkı hissettirmek ve ciddi bir kurumun aynı zamanda yenilikçi ve yaratıcı olabileceğini gösterebilmek en önemli misyonumuzdur. Aydoğan İnşaat'ın tercih edilir olmasını sağlayan da bu misyondur.
 
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Aydoğan İnşaat olarak grubumuzun diğer üyeleriyle birlikte kalite ve güvenilirliği bir zorunluluk olarak görüp, müşteri memnuniyetini sürekli kılmak vizyonumuzun temelini oluşturmaktadır. Aydoğan İnşaat hizmetlerindeki kaliteyi ve sizlere taahhüt ettiği güveni varetmek ve yaşatmak adına yüksek hassasiyet ile hareket etmektedir.

Tel: 0216 405 1291
Fax: 0216 405 1293
Email: info@aydoganinsaat.com
Adres: Altıntepe Mah. Cihadiye Cad. Özdemir İş Merkezi No : 96/2 Kat : 1 Altıntepe

Aydoğan inşaat Projeler Haritası

Aydoğan inşaat Projeleri

Aydoğan inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.