|   |  Aydoğanlar inşaat Firması
Aydoğanlar inşaat

Aydoğanlar inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1991

  • Proje Sayısı : 4

Aydoğanlar inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Aydoğanlar inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Aydoğanlar inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Aydoğanlar inşaat Hakkında

Geçmişten Günümüze Aydoğanlar

Kökleri 1970'li yıllara dek uzanan ve 1991 yılındaki yeni yapılanmadan bu yana Eskişehir inşaat sektörünün hizmetinde olan AYDOĞANLAR İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 'sürekli gelişim' ve 'devamlı kalite' prensipleriyle hareket etmektedir.

Gerçekleştirdiği yüksek kalitedeki residence, konut, site, otel ve iş merkezi projeleri ile sektörde kendini kanıtlayan Aydoğanlar İnşaat, belli standartlardaki kalite anlayışını ESKİŞEHİR'e kazandırmıştır.

Eskişehir İnşaat sektörüne 4 lüks residence , 2 otel, 8 apart, 95 apartman, 30 villa site ve çok sayıda bağımsız işyeri projesi olmak üzere 150 den fazla orta ve büyük ölçekte projeye imza atmış olan şirketimiz, toplamda gerçekleştirdiği 400.000 metrekarenin üzerinde inşaat alanı ile Eskişehir’in lider müteahhitlik firmalarındandır.

Residence, Konut ve Residence, Konut ve otel/ticari gibi çok farklı üretim skalasında faaliyet gösteren Aydoğanlar İnşaat, bir alanda kazandığı tecrübeyi diğer alanlarda sergileyebilme imkanına sahiptir. Bu sebeple çağdaş yaşam koşullarında hızla değişen ve çeşitlenen ihtiyaçlara çözümler sunabilmekteyiz. Ölçeklerimiz ne kadar büyük olursa olsun müşterilerimize özel butik çözüm geliştirmeyi farkımız olarak görüyoruz. Proje ve şantiye aşamasında müşterilerin gelişen özel istek ve ihtiyaçlarına yönelik azami destek sağlamak önceliklerimiz arasında.

Zamanın nakit olduğu bir dönemde hızla hizmet vermeyi önemsiyoruz. Bunun için önceden kapsamlı proje ve altyapı hazırlıkları gerçekleştiriyoruz. Ayrıca yapılarımızın mutlak suretle sağlam ve sağlıklı olması gerektiğine inanıyoruz.

Müşterilerimiz, arsa sahipleri, üretici firmalar ve çözüm ortakları ile yılların yarattığı karşılıklı deneyim - güven sayesinde tüm inşaa süreçleri hızlı, verimli ve sorunsuz ilerlemektedir.

Sizi Eskişehir'in En İyi İnşaat Firması İle Tanışmaya Davet Ediyoruz.

Tel: 0222 230 6496
Fax: 0222 230 3095
Email: info@aydoganlarinsaat.com.tr
Adres: Atatürk Bulvarı No:22 Eskişehir / Odunpazarı

Aydoğanlar inşaat Projeler Haritası

Aydoğanlar inşaat Projeleri

Aydoğanlar inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.