|   |  Aydoğdu Akanlar İnşaat Firması
Aydoğdu Akanlar İnşaat

Aydoğdu Akanlar İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1997

  • Proje Sayısı : 1

Aydoğdu Akanlar İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Aydoğdu Akanlar İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Aydoğdu Akanlar İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Aydoğdu Akanlar İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

Şirketimiz, kurulduğu 1997 yılından bu yana sigorta, bilgisayar, emlak ve inşaat sektörlerinde hizmet vermiştir. İnşaat sektörünün gelişimi ve bölgemizdeki hızlı değer artışı, şirketimizin tamamen inşaat sektörüne yönlenmesine neden olmuştur.

Şirketimiz 2012 yılından bu yana başladığı 7 adet projeyi bitirmiş, 108 kişiyi ev sahibi yapmıştır. Ürettiğimiz projelerin kullanışlı ve beğenilir olması, inşaatlarımızda kullandığımız malzeme ve işçilik kalitesinin yüksek oluşu, üretimlerimizi cazibe merkezi haline getirmiştir. Yatırımcı müşterilerimiz kısa sürede iyi kazançlar elde etmiş, dairelerimizi satın alıp oturan müşterilerimiz ise memnuniyetlerini sıkça belirtmişlerdir.

Bölgemizdeki birçok arsa sahibi büyük bir güven içerisinde arsalarını bize emanet etmişler, karşılıklarını en güzel şekilde almışlar ve almaya devam etmektedir. Şirket bünyemizde şu anda 8 projemiz inşaat halinde olup, yaklaşık 275 adet konut ve ticari alanı 9 ay gibi bir süre içerisinde teslim aşamasına getirmeyi planlamaktayız. 2017 yılı içinde başlayacağımız, toplam 277 bağımsız bölümden oluşan 3 adet projemizin de ruhsat çalışmaları devam etmektedir. Şirketimiz kendi bünyesinde ürettiği projelerin ve uyguladığı inşaatların dışında, yetiştirdiğimiz mimar ve mühendis kadrosu ile bölgedeki birçok firmaya proje ve gayrimenkul danışmanlığı da yapmaktadır.

Tecrübelerimizi ve bilgilerimizi birçok müteahhit firma ile paylaşmanın gururunu da yaşıyoruz. Aydoğdu – Akanlar inşaat firmasının çalışanlarından her biri, işe başladıkları ilk günden bu güne, yüzlerce insanı ev sahibi yapmanın gururunu, onlarca kişinin yatırımlarını iyi bir kazanca çevirmenin keyfini ve verdiğimiz taahhütlerin yerine getirmenin onurunu yaşıyor. Bu süreçte bize destek olan herkese teşekkür ederim.

Bülent AYDOĞDU

Telefon: 0216 429 2088
Fax: 0216 429 2088
Email: info@aydogduakanlar.com
Adres: Taşdelen Güngören Mah. İnönü Cad. Diyar Sok No:1 Kat:1 Çekmeköy / İstanbul

Aydoğdu Akanlar İnşaat Projeler Haritası

Aydoğdu Akanlar İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.