|   |  Aydoğdu Grup İnşaat Firması
Aydoğdu Grup İnşaat

Aydoğdu Grup İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2006

  • Proje Sayısı : 1

Aydoğdu Grup İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Aydoğdu Grup İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Aydoğdu Grup İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Aydoğdu Grup İnşaat Hakkında

Hakkımızda

2006 yılından bu yana Aydoğdu Grup olarak Lunapark imalatı ve işletmeciliğini sürdürmekteyiz.

2012 yılından itibaren Düğün Salonu ve Eğlence Kompleksi alanında da faaliyet göstermekteyiz.

2013 yılında ise İnşaat sektörüne girmiş bulunmaktayız.

En önemli iç kaynağımız olan çalışanımızın desteğine ve üretkenliğine güvenerek, bir kurum olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Gelin sizi de Bursa’da bir ev sahibi yapalım.

İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz.

En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor. Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz.

 

Aydoğdu Grup İnşaat

Aydoğdu İnşaat olarak inşaa ettiğimiz tüm yapılarda, deprem yönetmeliği kapsamında gereken tüm şartlar yerine getirmektedir.

Projelerine uygun şekilde istenilen yapılar anahtar teslimi veya uzmanlıklarına göre ayrılarak (betonarme veya ince işler gibi) imal edilmektedir.

Yeni bir yapıya ihtiyaç duyulduğunda başlayan sürecin her aşamasında sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız. Zekamızı, yeteneğimizi ve tecrübelerimizi yansıttığımız ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Rahat, kullanılabilirliği yüksek, yaşadıkça konforu hissedilen, göze batmayan, yapılar sunuyoruz. Zaman bizi değişime zorladıkça teknolojiye odaklanıp her yeni teknolojiyi yapılarımızda ve ürünlerimizde sunuyoruz.

Aydoğdu İnşaat'a HOŞGELDİNİZ!

 

Neden Biz?

Yeni bir yapıya ihtiyaç duyulduğunda başlayan sürecin her aşamasında insan zekası ve yeteneği yansır yapının her bir yapı taşına… Zekamızı, yeteneğimizi ve tecrübelerimizi yansıttık ürettiklerimize.

Rahat, kullanılabilirliği yüksek, yaşadıkça konforu hissedilen, göze batmayan, yapılar üretiyoruz. Zaman, bizi değişime zorladıkça teknolojiye odaklanıp her yeni teknolojiyi yapılarımızda sunuyoruz insanlığın hizmetine… Biz, bizden sonraki nesillere bırakabildiğimizin en iyisini bırakmaya gayret ettik edeceğiz.

YAPTIKLARIMIZLA, YAPACAKLARIMIZLA…

 

Kalite Standartları

Aydoğdu Grup İnşaat, gerçekleştirdiği tüm projelerde “İnsan” unsurunu her zaman en ön planda tutarak; nihai kullanıcıların mutlak memnuniyetine odaklı, yaşam konforunu sürdürülebilir kılan kalite anlayışını benimsemiştir. Aydoğdu Grup İnşaat, bu kalite anlayışına hizmet etmek üzere tam koordinasyonla yönetilmektedir.

Aydoğdu Grup İnşaat, gerçekleştirdiği projelerde, en iyi statik ve mekanik danışmanlarından hizmet alınmaktadır. Bununla birlikte, TSE kriterleri, Deprem Yönetmeliği ve ilgili inşaat yönetmeliklerinin tamamı da Aydoğdu Grup İnşaat projelerinde standart olarak uygulanmaktadır.

Telefon: 0532 177 9247
Email: satis@aydogdugrupinsaat.com
Adres: Odunluk Mah. Akpınar Cad. Şentürkler İş Mrk. Kat:2 No:14 (Sheraton Otel Karşısı) Nilüfer / BURSA

Aydoğdu Grup İnşaat Projeler Haritası

Aydoğdu Grup İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.