|   |  Aydur inşaat Firması
Aydur inşaat

Aydur inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2003

  • Proje Sayısı : 2

Aydur inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Aydur inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Aydur inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Aydur inşaat Hakkında

Hakkımızda

 

 

Kurulmuş olduğu 2003 yılından bu güne kadar başarılarını  sürdüren AYDUR İnşaat, ismiyle sektöründe kalite ve müşteri memnuniyetini biraraya getiren bir firma olmak hedefindedir.

 

 

 
Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyen AYDUR İnşaat, özellikle büyük ölçekli konut projeleri, hastane ve sağlık kompleksleri ile altyapı işleri konusunda kayda değer bir bilgi birikimine sahiptir.
 
Bulunduğu coğrafyanın ötesine tecrübesini ve vizyonunu taşımayı ulusal bir sorumluluk olarak benimseyen AYDUR İnşaat, çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak bulunduğu konumu koruyacaktır.
 
Şirket Vizyonu
Müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim ve yaşanabilir bir çevre yaratmak ana fikrimizi oluşturmaktadır. Geleneksel inşaatçılık kalıplarından çıkarak, daha modern ve çağdaş konutlar üretmek için teknolojik gelişmelere ayak uydurmak hedefimizi oluşturmuştur. Türk insanının çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşabilmesinin en önemli yollarından birinin yaşamakta olduğu çevrenin modern ,çağdaş ve doğaya saygılı yerler olması gerektiği düşüncesindeyiz.
 
Ekonomik, estetik ve emniyet döngüsünü sağlayarak misyonunu tam anlamıyla gerçekleştiren Aydur İnşaat’ın başarısını uluslararası alana taşımak ve sektörün önde gelen firmaları arasında yerimizi almak.
 
ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgelerini alarak sektöründe kalite ve güvenlik sistemi uygulamaktadır.
 
Mükemmellik felsefesini yansıtabilmek ve daimi tutabilmek için "kurumsal strateji"sini, "değerler"ini ve "politikalar"ını bu yönde belirlemiştir.
 
Ülkemizde inşaat sektörünün bir firması olarak ; yeniliklere açık, ileriyi görebilen, geniş bir tabanın beklentilerini karşılayabilecek üretim hedefini ilke edinen, sürekli büyümeyi hedef alan, Ülkemiz ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen, kısacası daha çağdaş bir Türkiye hedefi ile yola çıkan ve bu amaca da her geçen gün biraz daha yaklaşan bir firma olmayı hedefledik.
 
İnşaat sektöründe temel esas olan 3E (Ekonomi, Estetik ve Emniyet) döngüsünü sağlamak, gelişmekte olan teknolojiyi sektöre yansıtmak ve minimum maliyet, minimum kar marjı ile maksimum kalite ve müşteri memnuniyetini sağlamak, sektörde müteahhitlik mühendislik hizmetini tam anlamıyla vermektir.
 
Çevre Politikamız
AYDUR çalıştığı tüm ülkelerde inşaat faaliyetlerinden oluşacak çevre etkilerini belirleme, ortadan kaldırma veya asgariye indirme konusunda mevcut ve geçerli bilgiyi kullanarak çevreye karşı önleyici davranmayı ilke edinmiştir.
 
İş geliştirme safhasından başlamak üzere, teklif verme, mühendislik çalışmaları, mobilizasyon, inşaat / devreye alma ile devam eden ve demobilizasyon ile tamamlanan tüm faaliyetler çevre boyutları ve etkileri dikkate alınarak yerine getirilir. 
 
AYDUR Yönetimi, Çevre Yönetimi Sistemini kurmak ve uygulamak için gerekli tüm kaynakları sağlar, çalışanlarına sorumluluk ve yetki verir ve çevre bilincini geliştirir. 
 
AYDUR, çalışanlarının çevre bilincini geliştirmek ve çevre ve doğal kaynakların verimli kullanımı konusuna sürekli bilgilendirmeyi hedefler. Bu hedefe ulaşmak için benimsediği çevre yönetimi felsefesi; sürekli iyileştirici, koruyucu ve düzeltici faaliyetlerin tüm çalışanlar için doğal bir davranış şekli olduğu bir kültür oluşturmaktır.

Değerlerimiz
 
FAKINDALIK
 
Müşterilerimizin ihtiyaçlarının farkında olduğumuz gibi gücümüz ve yapabileceklerimizin de farkındayız. Müşterilerimizin fiyat/performans ilişkisini gözetmesi konusunda farkındalık oluşturuyoruz.
 
İnsan Kaynakları
İş dünyasındaki rekabet üstünlüğümüzü insan sermayesini sürekli olarak geliştirerek, nitelikli insan kaynağı gücüyle yakalamaktır.
İnsan Kaynakları Misyonumuz
 
İnşaat sektörünün yoğun rekabetçi özelliğine ve dinamizmine uygun; yenilikçi, yaratıcı ve ekip çalışmasına yatkın kişilere iş imkanı sunmak; çağdaş İnsan Kaynakları Yönetimi'nin tüm gereklerini yerine getiren bir şirket olarak, motive olmuş, başarılı, mutlu, sürekli öğrenen, gelişen nitelikli insan gücü kaynaklarına sahip olmaktır.

Tel: 0212 558 0778
Fax: 0212 558 0779
Email: info@aydur.com
Adres: Halkalı Merkez Mh. Şehit Yılmaz Özdemir Cd. No:57 İstanbul / Küçükçekmece

Aydur inşaat Projeler Haritası

Aydur inşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.