|   |  Ayhan Gültekin İnşaat Firması
Ayhan Gültekin İnşaat

Ayhan Gültekin İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1992

  • Proje Sayısı : 2

Ayhan Gültekin İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ayhan Gültekin İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ayhan Gültekin İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ayhan Gültekin İnşaat Hakkında

BİZ  KİMİZ

Ayhan Gültekin İnşaat; 1992 yılında kurulmuştur. 25 yıllık tecrübe ve birikim ile bugün İzmir ve çevresinde bir çok projeyi başarı ile tamamlamıştır.

Ayhan Gültekin İnşaat; Projelerini insan odaklı bir yaklaşımla üreterek, gelişen ve değişen Dünya'ya ayak uyduran, modern, standartlardan uzak çok özel yaşam alanları üretmektedir. İzmir'in en gözde merkezlerinde en gözde projeler üreterek size daha iyisini sunmak için var gücümüzle çalışmaktayız.

VİZYON & MİSYON

VİZYONUMUZ

İnşaat sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, her yeni projemizde yaptığımız işi bir adım ileriye taşımak. Yaptığımız işlerle markalaşmak ve inşaat sektöründe yurtçapında anılan bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ
En iyi yatırımın müşteri memnuniyeti olduğu bilinci ile projelerimizi zamanında, eksiksiz teslim etmek. Yatırımcılarına her zaman kazandıran firma şirket olarak faaliyetlerimize yurtçapında devam etmek.

DEĞERLERİMİZ
Kalite, Güvenlik, Nitelik ve Konfor. Saygınlık, Etkinlik ve Verimlilik. Takım Çalışması. Değişime açık olmak ve yeniliklere ayak uydurmak. Çevreye duyarlı faaliyet. Çalışanların ve müşterilerin memnuniyetini gözetmek. Sorumluluk, bilgi, tecrübe ve yetki paylaşımına özen göstermek.

Müşterileri ile çalışanları arasındaki iletişimi en üst düzeyde kurmak ve kurulan iletişimin kesintisiz işlemesini sağlamak. Müşteri memnuniyetini, kazanç elde etmekten öncelikli görmek. Faaliyetlerinin her aşamasında, müşterilerine ve çalışanlarına karşı şeffaf bir yönetim anlayışı oluşturmak. Dürüst çalışmak. Hizmetleriyle, nitelikli üretimiyle ve insanımızın yaşam kalitesini yükseltme noktasındaki çalışmalarıyla fark edilmek. Verilen her sözü zamanında yerine getirmek.

Telefon: 0232 372 6666
Gsm: 0553 710 4040
Fax: 0232 367 6847
Email: info@ayhangultekin.com.tr
Adres: 7118 Sok.No:1/1 30 Ağustos Mah. No:14 Ulukent / Menenmen / İZMİR

Ayhan Gültekin İnşaat Projeler Haritası

Ayhan Gültekin İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.