|   |  Ayhan İnşaat Firması
Ayhan İnşaat

Ayhan İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1996

  • Proje Sayısı : 0

Ayhan İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ayhan İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ayhan İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ayhan İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

AYHAN inşaat 1996 yılında baba/oğul tarafından aile şirketi olarak kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren temel olarak mühendislik anlayışını benimsemiş, yenilikçi, kaliteli, dürüst, gelişen teknolojiye uyum göstererek, ulusal ve uluslararası standartlarda hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Projelendirme aşamasından başlayıp anahtar teslimine kadar özellikle Konya’da hizmet sunarak seçkin ve önemli projeleri başarı ile tamamlayarak hedeflerine ulaşmak ve marka değeri oluşturmak gayretindedir.
 
Gerçekleştirilecek projelerde herşeyin insana özgü olduğunu bilerek, toplumsal beklentileride dikkate alarak sosyal yaşam alanları planlamak gerçekleştirmek ve kamu yatırımlarında ispat ettiği tecrübe ve başarılarını konut sektöründe yansıtmaktır.
 
İnsanların barınma ihtiyacının yanında hastane eğitim yapıları, endüstriyel tesis ve alt yapı projeleriyle yaşamın her alanında insanın yanında bulunmaktadır.
 
Yapılarımızın insanların yaşam kalitesini artırmasını amaç edindiğimiz için memnuniyete ve sağlıklı nesillerin devamı için çevreye duyarlı projeleri geliştirmeyi/gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.

Tel: 0332 321 5176
Fax: 0332 321 5173
Email: info@ayhaninsaat.net
Adres: B.İhsaniye Mh. Yahya Çavuş Cd.Yapıcı İşmrk. A-Blok 4.Kat No:406 Konya / Selçuklu 

Ayhan İnşaat Projeler Haritası

Ayhan İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.