|   |  Ayışığı Gayrimenkul Firması
Ayışığı Gayrimenkul

Ayışığı Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Ayışığı Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, Ayışığı Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ayışığı Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ayışığı Gayrimenkul Hakkında

Ayışığı Gayrimenkul olarak hedeflerini gayrimenkul alanındaki gelişim fırsatlarını doğru zamanda değerlendirerek, nitelikli yatırımlara dönüştürmek olarak belirledi. Modern mimariyi takip eden ve her zaman profosyonel ekipler ile çalışan firmamız kalite ve estetiği bir araya getirerek sizlere yaşanılası mekanlar olanağı sağlamaktadır.
 
Vizyonumuz 
İnsanların yaşam kalitelerin arttıracak gayrimenkul projelerini üretmek vizyonuyla kurulmuştur.
 
Misyonumuz 
Güvenilirlik, dürüstlük başta olmak üzere müşterilerimize karşı açık ve şeffaf olmak, geçmiş deneyimlerimizden kazandığımız ticari itibar ve tecrübemizin desteği ile duruşumuzdan ödün vermemek temeli ilkelerimizdir.
 
Ayışığı Öyküsü
 
Müslüm Özcan işine duyduğu tutku ile başarıyı bir araya getirmiş bir iş adamıdır. Uzun yıllar lojistik ve inşaat sektöründe faaliyet göstermiş olup Ayışığı Gayrimenkul firmasının kurucusu ve yöneticisidir.
 
Lojistik Sektördeki başarısının ardından kurduğu sistemlerin ve yetkin insanların katkısıyla beraber firmasını kendi kendilerini yürüten kurumlar haline getirmiştir. Bu sayede Müslüm Özcan zamanını farklı projelere odaklanarak değerlendirmeye başlamıştır. İnşaat sektöründe yakından da takip ettiği yazlık siteler konusunda kendi projelerini gerçekleştirme imkanı buldu Bugün Türkiye’nin en popüler tatil yöresi olan Bodrum Gümüşlük’te AYIŞIĞI KONAKLARI isimli projenin imzasını atmıştır.Başta Bodrum yarımadası olmak üzere ,Çeşme,Marmaris ve Ege bölgesinde çeşitli konut ve otel projelerinin devamı için çalışmalarını sürdürmektedir.
 
Ayışığı gayrimenkul olarak vizyonu, hedefleri ve projeleriyle sektörün önde gelen değerlerinden biri olma yolunda ilerliyor.

Tel: 0216 348 0102
Fax: 0216 348 0103
Email: info@ayisigigayrimenkul.com.tr
Adres: Eğitim Mahallesi Ahsen Sokak Sadıkoğlu İş Merkezi 1 No:10 Daire:45 Kat:2 İstanbul / Kadiköy

Ayışığı Gayrimenkul Projeler Haritası

Ayışığı Gayrimenkul Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.