|   |   |  AYJET, eğitimlerine Selenium Retro’da devam edecek                                                                                 

AYJET, eğitimlerine Selenium Retro’da devam edecek                                                                                 

Dünyanın sayılı uçuş eğitimi okullarından AYJET, Aşçıoğlu’nun İstanbul Ataköy’de yaşamın başladığı projesi Selenium Retro’yu tercih etti. Toplam 1400 metrekare büyüklüğünde ofis satın alan AYJET Uçuş Okulu, Haziran ayı itibarıyla Selenium Retro çatısı altında faaliyetlerini sürdürecek.

AYJET, eğitimlerine Selenium Retro’da devam edecek                                                                                 

Gayrimenkul sektöründe 50 yılı aşkın deneyimin adresi Aşçıoğlu’nun Ataköy’de yaşamın başladığı projesi Selenium Retro’nun yeni sakini, dünyanın sayılı uçuş eğitimi okullarından AYJET Uçuş Okulu oldu.

Aşçıoğlu ve AYJET Uçuş Okulu arasındaki ön protokole ilişkin imza töreni, Aşçıoğlu Yönetim Kurulu Üyesi Cenk Aşçıoğlu ve AYJET Uçuş Okulu Genel Müdürü Celal Cingöz arasında gerçekleştirildi. AYJET Uçuş Okulu, Selenium Retro’nun ticari alanlarından toplam 1400 metrekare büyüklüğünde bir alan satın aldı.

Cenk Aşçıoğlu: “AYJET’in Selenium Retro’yu tercih etmesinden mutluyuz”

Anlaşmayı değerlendiren Aşçıoğlu Yönetim Kurulu Üyesi Cenk Aşçıoğlu, İstanbul’un uzun yıllardır havayolları ile özdeşleşen bölgesi Ataköy’de yükselerek kapılarını açan projeleri Selenium Retro’nun AYJET Uçuş Okulu gibi Türkiye’nin lider ve dünyanın sayılı uçuş eğitim kurumu tarafından tercih edilmesinden gurur duyduklarını dile getirdi.

Celal Cingöz: “Eğitim faaliyetlerimize en uygun ortamı Selenium Retro’da bulduk”

AYJET Uçuş Okulu Genel Müdürü Celal Cingöz de yaptığı değerlendirmede; “AYJET Ailesi olarak eğitim faaliyetlerimize uygun ortam ve personelimizle öğrencilerimizin kendilerini iyi hissedebilecekleri bir tesis arayışımıza dair en uygun şartları sağlayan Selenium Retro projesini tercih ettik. Ulaşımı kolay bir lokasyonda, böyle prestijli bir projede faaliyet sürdürecek olmamız şimdiden bizleri mutlu ediyor” diye konuştu.

Toplam iki blok halinde 396 birimden oluşan Selenium Retro, İstanbul’un en prestijli yerleşim yerlerinden biri olan Ataköy’de konumlanıyor. D100 Karayolu’nun hemen yanı başında bulunan Selenium Retro, açık ve kapalı olmak üzere toplam 2 bin metrekarelik sosyal tesis alanının yanı sıra cafe & bistro mekânları ile öne çıkıyor.

Şirket Haberleri

Etiketler
Selenium Retro Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Beyazın en güzel tonları Filli Boya’da
  Beyazın en güzel tonları Filli Boya’da

  Geniş renk skalasıyla yaşam alanlarında tazelenmiş bir ferahlık hissi oluşturan Filli Boya, yazlık mekanlar için renk önerisinde bulunuyor. Yaz mevsiminin en çok tercih edilen rengi ‘beyaz’ birbirinden farklı tonlarıyla Filli Boya renk kartelalarında yer alıyor.

 • Tekfen Holding “Türkiye’nin İklim ve Su Lideri” ödülünü aldı
  Tekfen Holding “Türkiye’nin İklim ve Su Lideri” ödülünü aldı

  Tekfen Holding, iklim değişikliğinin etkilerini azaltmak ve doğal kaynakları korumak amacıyla iş dünyasının işleyişini değiştirmeyi hedefleyen CDP (Carbon Disclosure Project) İklim Değişikliği ve Su Güvenliği Programlarında ayrı ayrı “A (-)” bandında derecelendirilerek “Türkiye İklim ve Su Liderleri” ödülünü aldı.

 • Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi
  Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi

  Anadolu Yakası’nın açık hava konseptli Lens Yaşam Merkezi, 100’e yakın perakende mağazası, restoranları, kafeleri ve sosyal aktivite alanlarıyla ziyaretçilerine açık havada alışveriş ve eğlence imkanı sunuyor. Açık hava yaşam merkezi dönemini başlatan Lens Yaşam, açık havada kaliteli ve sağlıklı alışverişin keyfini sunuyor.

 • Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor
  Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor

  Ekonomi alanındaki marka yönetimi çalışmalarıyla adından söz ettiren Markasanat Marka Yönetimi&Kurumsal Danışmanlık Şirketi, yeni yatırımı Markasanat Business Akademi ile markalara verdiği eğitim hizmetini, küresel çapta etkili olan koronavirüs nedeniyle alınan tedbirler kapsamında dijitale taşıdı.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.