|   |  Aykon Yapı Firması
Aykon Yapı

Aykon Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1988

  • Proje Sayısı : 1

Aykon Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Aykon Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Aykon Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Aykon Yapı Hakkında

Ayrancıoğlu Şirketler Grubu

1960'lı yıllardan başlayarak günümüze kadar birçok sektörde başarılı işlere imza atmıştır. 1988 yılında kurulan Aykon Yapı Endüstrisi 1000'in üzerinde konut ve birçok ofis ve iş merkezi projesini tamamlamıştır.

Aykon Yapı Endüstrisi bitirdiği projelerle her zaman kalitesiyle, güvenilirliğiyle, işçiliğiyle örnek gösterilen bir firma konumundadır. Mimari projelerdeki ve tasarımlardaki titiz ve seçici üslubuyla yarattığı projelerin çağımıza uygun, rahat ve huzurlu yaşanabilen alanlar olmasını ilke olarak edinmiş Aykon Yapı, sektörde öncü firmalardan biri olmuştur. Tamamlanan ve devam eden projelerin hepsi konumu ve çevresindeki yaşam alanı sayesinde insanların üst düzey refah içinde yaşamalarını sağlamaktadır.

Gelişen teknoloji ve hızlanan ekonomiye bağlı olarak artan kalite ve konfor beklentisini bünyesindeki mimar ve mühendis kadrosu sayesinde takip ederek günümüz de örnek gösterilen bir inşaat şirketi durumuna gelmiştir.

Ayrancıoğlu Grup bünyesindeki Aykon Yapı haricinde, AYMAŞ ile endüstriyel tesisler taahhütü ve Aytaş Alçı ile Aygips Aypan, Outwear markalarıyla alçı ve alçı levha üretimi yaparak inşaat sektöründe farklı alanlarda başarısına devam etmektedir.

Telefon: 0312 284 0042
Telefon: 0532 452 0409
Faks: 0312 440 6350
Email: info@aykonyapi.com.tr
Adres: 1538. Sk. İşçi Blokları Mh. (ODTÜ Mezunlar Derneği Yanı) Çankaya / ANKARA

Aykon Yapı Projeler Haritası

Aykon Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.