|   |  Aykutoğlu Grup Firması
Aykutoğlu Grup

Aykutoğlu Grup

  • Kuruluş Tarihi : 1980

  • Proje Sayısı : 2

Aykutoğlu Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Aykutoğlu Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Aykutoğlu Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Aykutoğlu Grup Hakkında

Aykutoğlu 1980 yılında inşaat, nakliyat ve petrol alanlarında faaliyetlerine başlamıştır. İstanbulun farklı bölgelerinde bir çok projeye imza atmıştır.
 
Aykutoğlu şirketler grubu olarak amacımız faaliyet göstermekte olduğumuz sektörlerde önde gelen şirketlerinden olmak. En iyi, en kaliteli hizmeti vererek bize duyulan güveni devam ettirmektir. Bu doğrultuda; çağdaş, ilkeli ve dinamik bir kadroya sahibiz.
 
Referanslarımız binlerce metrekarelik alanlardaki çalışmalarımızdır. Şirketimiz, sayılı dünya şehirlerinden olan İstanbul'a yakışır projelerle yoluna devam etmektir. Aykutoğlu olarak inşaat, petrol ve nakliye sektörlerinin içerisindeyiz. 1995'ten bu yana edindiğimiz piyasa tecrübesiyle daha çok gelişmek, büyümek ve güzel ülkemize fayda sağlayabilmek adına yeni sektörlere girişim yapacağız. Halihazırda tamamlanmak üzere olan hastanemizle sağlık sektöründe de hizmet vermeye devam edeceğiz.
 
Erimez Kardağ Doğal Kaynak Suları, Aykutoğlu İnşaat ve Aykutoğlu Akaryakıt şirketleri işte böyle bir ailenin, Aykutoğlu İnşaat Sanayi Ticaret ve Anonim Şirketi’nin önemli ve özel değerleri olan şirketleridir.

Tel: 0212 322 0728
Fax: 0212 322 0728
Email: bilgi@aykutoglu.com.tr
Adres: Fevzi Çakmak Mah. 758/3. Sk. No:13 D:150 - Aykutoğlu Flats / G.O.Paşa / İstanbul

Aykutoğlu Grup Projeler Haritası

Aykutoğlu Grup Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.