|   |  Aynam İnşaat Firması
Aynam İnşaat

Aynam İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Aynam İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Aynam İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Aynam İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Aynam İnşaat Hakkında

BAŞKANIN MESAJI

SİZİ BURAYA ALALIM. YUVANIZA HOŞGELDİNİZ...

Hepimizin bir hikâyesi var. Hayallerimizle hayatlarımızın arasını kapamak için verdiğimiz birbirinden coşkulu ve sürprizlere açık arayışlar... Benimki de bunlardan farklı değil aslında. İstanbul gibi dünyanın sekizinci harikasına harikulade yaşam alanları nasıl oluşturulabilir diye sordum kendime. Önce kendim, çocuklarım ve geleceğim için tabiatla uyumlu ve bir o kadar şehrin merkezine yakın, bir o kadar kadim yuva sıcaklığını hissettirecek evler inşa etmek istedim. Çünkü biliyordum ki, kral da olsa çoban da olsa yuvasında huzuru bulan insan dünyanın en mutlu insanıydı. Kendim ve ailem için bunu başardım. Artık bu harika deneyimi sizinle paylaşıyorum. Şimdi sizin için nasıl bir yaşam alanı seçeceğimize beraber karar verme zamanı.

1986 yılında, tam da Şehr-i Fatihân'ın metropol olma yolunda büyük bir sıçrayış kaydettiği yıllarda tanıştım ev işçiliğiyle. Buna bilerek inşaat demiyorum, çünkü inşa et ve at kurtul gibi bir mantık bu ruhu asla karşılamıyor. İskele planından titiz duvar işçiliğine, işlevsel oda planlamasından estetik iç dekorasyona kadar ince bir işçiliğin öyküsü bu. Size soğuk duvarlar değil, el emeği göz nuru yuvalar teklif ediyorum. Gelin, kendim için nasıl bir konut istiyorsam, daha iyisini sizin için yapalım.

Sizi yaşlandıracak değil, yaşatacak evinize buyurun.

MİSYON & VİZYON
 

MİSYONUMUZ

Nasıl ki her çığır açan keşif, kendi çevresinin bir ürünü ise, şirketler de kendilerini doğuran ortam koşullarına öylesine bağlıdır. Aynam İnşaat olarak yerleşim yerlerinin hızla geliştiği ve tabii bu aranda karmaşıklaştığı bir zaman diliminde doğduk. Varlığımızı birçok konut ve lokasyon tercihi arasında en iyisini seçmeye çalışan binlerce insanımıza borçluyuz. Çalışma gayemiz, bin bir emekle kazandığı sermayeyi huzurlu bir yuvaya veya akılcı bir yatırıma dönüştürmek isteyen siz değerli müşterilerimize en güzel hizmeti sunabilmektir. Gayrimenkul sektöründeki acımasız rekabetin farkındayız ve baş döndüren yeniliklerin insanımızı zaman zaman yanlış kararlara ittiğine şahit oluyoruz. Bunun için satış öncesi şeffaf ve dürüst bir pazarlama süreciyle olduğu kadar satış sonrası samimi destekle de size cazip konut hizmeti sunmanın gayretindeyiz. Bizim için reklam portföyünden çok daha önemlisi sizin memnuniyetiniz. Aynam İnşaat olarak tercihi ve statüsü ne olursa olsun, her bir müşterimizi en önemli iş ortağımız olarak görüyoruz. Çünkü gülümsettiğimiz her yüz, bizim için dünyanın en büyük ödülüdür.

VİZYONUMUZ

Bize geleceğe dair tasarımlarınız nedir diye sorduklarında tek şey söylüyoruz: Lüks konutları bir lüks olmaktan çıkarmak, herkesi hayalindeki yaşam alanlarına kavuşturmak... Aynam İnşaat'ın gelecek ufku, çevreci yaşamı teknolojik imkânlarla buluşturup ideal konut seçeneklerini İstanbul'umuzun her köşesine yaymakta gizli. Tabiat güzelliklerinin ve yer altı, yer üstü kaynaklarının Yüce Yaratıcı tarafından eşit ve cömertçe dağıtıldığı bir dünyada, neden iyi bir evde oturmak bazılarımıza mahsus olsun?! Marka kentimizin nefis manzarası, göz alıcı semtleri niye sadece bazı kesimlerin istifadesine açık olsun?! Tam bu noktada yerleşik kalıpları değiştirecek bir şehir kültürü ve mesken yerleşimi için çalışıyoruz. Binlerce müşterimiz ve ekip arkadaşımızla yürüdüğümüz yarınlarda, lüks konut artık bir lüks değil. Hem metropol hem doğa yaşamı, hem insan merkezli hem teknik donanımlı olmak bir hayal değil. Bizi bugün olduğu gibi gelecekte de sektörel saygınlığa taşıyacak olan ilham, işte bu engin ruhta gizli.

Telefon: 0212 909 2023
Gsm: 0533 794 3069
Email: iletisim@aynam.com.tr
Adres: Güzelyurt Mah. Orhangazi Cad. Gülpark Yaşam Sitesi 3-Parsel B-Blok Daire: 7 Esenyurt İSTANBUL

Aynam İnşaat Projeler Haritası

Aynam İnşaat Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.