|   |  Aytaç İnşaat Firması
Aytaç İnşaat

Aytaç İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1976

  • Proje Sayısı : 3

Aytaç İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Aytaç İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Aytaç İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Aytaç İnşaat Hakkında

Gayrimenkul Geliştirme 
Sanayi ve Ticari Yapılar Taahhüt
Mimarlık
Konut ve Lüks Villalar
 
AYTAÇ İnşaat çok geniş bir yelpazede inşaat ve mühendislik gerektiren işlerde komple çözümler üreten, güçlü ve yaratıcı bir mimari ofis ile desteklenmiş, önder bir inşaat ve mühendislik firmasıdır.
 
1976 yılında Sn.Enver N.AYTAÇ tarafından kurulduğumuzdan beri  Genel Müteahhitlik, İnşaat Yönetimi ve Dizayn/İnşa konularında Türkiye inşaat sektörüne hizmet veren AYTAÇ İnşaat, çok sayıda endüstriyel tesis, depolama tesisi, ticari binalar, apartmanlar, villalar üretmenin yanı sıra arsa geliştirme  konusunda da lider olma yolundadır.
 
Kompleks projeler, dar bütçeler ve sıkışık zaman dilimleri ile baş edebilme becerimiz, güvenirliğimiz ve profesyonelliğimiz sonucunda oluşan müşteri portföyümüz, aynı zamanda isteklerini onların gözüyle görmeye verdiğimiz önemin sonucunda kendilerine maksimum değerler sağladığımız müşterilerimizi gösterir.

Tel: 0216 473 4404
Fax: 0216 473 5677
Email: info@aytacinsaat.com
Adres: İnönü Cad. Erdoğan Sok. No:6 34870 İstanbul / Kartal

Aytaç İnşaat Projeler Haritası

Aytaç İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.