|   |  Aytek inşaat Firması
Aytek inşaat

Aytek inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1967

  • Proje Sayısı : 2

Aytek inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Aytek inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Aytek inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Aytek inşaat Hakkında

Ay-Tek İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. kurulduğu 1967 yılından bu yana ülkenin genel müteahhitlik ve mühendislik firmaları arasında önemli bir yere sahip olmuştur. Konut inşaatlarının yanı sıra okul, otel ve hastane inşaatlarını da başarıyla tamamlayan Ay-Tek, konut, ticari ve endüstriyel binaların anahtar teslimi yapımında uzmanlaşmış bir kuruluştur.
Ay-Tek, yetenekli, çağdaş, uzman yönetim ve tecrübeli uygulama kadrolarıyla Türkiye'nin yanı sıra Rusya, Belarus, Ukrayna, Libya, Suudi Arabistan gibi ülkelerde toplam 620 Milyon USD'yi aşan çeşitli projeleri başarı ile tamamlamıştır. Bu projelerde Enka, Tekser gibi Türk firmalarının yanında Walter Bau, Philip Holzman gibi Alman firmalarıyla da beraber çalışmıştır.
Günümüze kadar tamamladığı projelerle gurur duyan Ay-tek, inşaat endüstrisinin liderleri arasına girme amacıyla hazırlıklarını yapmakta ve yeni projeler yüklenimine hazır bulunmaktadır.

Tel: 0212 274 5560
Fax: 0212 356 4391
Email: irtibat@aytek.com
Adres: Tepecik Yolu. Seher Yıldızı Sokak. Yıldız Apartmanı. No:20 Kat:2 Etiler İstanbul / Beşiktaş

Aytek inşaat Projeler Haritası

Aytek inşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.