|   |  Aytun İnşaat Firması
Aytun İnşaat

Aytun İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Aytun İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Aytun İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Aytun İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Aytun İnşaat Hakkında

AYTUN
GRUP
 
Aytun Grup, sektörünün farklı alanlarında aynı ciddiyetle ve amatör ruhla hizmet verirken, tamamladığımız yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz.
 
En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor. Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz.
 
Aytun Grup’un gelecekteki hedefi; Türkiye’nin ve dünyanın bayındırlık hizmetlerinde önemli görevler üstlenmek ve bu görevleri başarı ile tamamlayarak, inşaat sektörüne evrensel boyutta katkılarını sağlamaktır.
 
Vizyonumuz
 
Faaliyet gösterdiğimiz her alanda dünyada önde gelen kuruluşlar ile yarışmak, teknolojik gelişmelerde öncü olmak, müşteri beklentilerini aşan kalitede mal ve hizmet üretmek ve bunun için nitelikli iş gücünü bünyemizde yaşatmak.
 
Misyonumuz
 
Toplum ve iş yaptığımız kurumlar tarafından tarif edilen ortak paydada en yüksek kalitede sanayi ve teknoloji ürünleri üreterek bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak için varız.
 
Kurumsal değerleri ve kalite anlayışı rehberliğinde, hizmet verdiği sektörlerde müşterilerin ilk tercihi olmak ve bu durumun devamlılığını sağlamak.
 
Değerlerimiz
 
Dürüstlük, Açıklık
Saygı, Güven
Sosyal Sorumluluk
Ekip Çalışması
Kalite
Sürekli Gelişim
Sürekli gelişimi benimseyerek yeni hedefler koymak
Takım çalışması ve iletişimi en üst seviyede tutabilmek
 
 
Toplumsal prensip ve sorumluluklarının bilincinde olmak
En önemli kaynağın “insan kaynağı” olduğunu bilmek
Çalışan memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek
Bu sayede yapılan işte, satışta ve satış sonrasında, maksimum kaliteyi yakalamak
İç ve dış müşterilerin memnuniyetlerinin ve güvenlerinin sürekliliğini sağlamak

AYTUN
İNŞAAT
 
İnşaat Hizmetleri
Özellikle konut yapıları konusunda deneyimli inşaat mühendisi ve mimarlarımızın kontrolünde çalışan inşaat ekiplerimiz, disiplinli ve düzenli çalışmalarıyla iş programında belirlenen süreler içerisinde, taahhüt ettiğimiz işleri standartlara ve projelerine uygun en son inşaat teknikleri kullanılarak yapmaktadırlar. Yapılacak işin büyüklüğüne ve teknik özelliklerine uygun her türlü inşaat malzemesi, ekipman ve iş gücü, işin gecikme olmaksızın sürdürülmesi için şantiyeye ulaştırılmaktadır.
Şantiye yerleşimimiz iş güvenliği ve işçi sağlığına uygun şartlarda hazırlanıp çalışanların yaşam ve çalışma şartları güvence altına alınmaktadır. Çalışmalarımız esnasında çevre ile ilgili şartlar kontrol edilip, gerekli önlemler alınarak çevre düzeninin yapılan işten olumsuz etkilenmemesine maksimum özen gösterilmektedir. Yükleniciliğini üstlendiğimiz inşaat işlerine ait mimari ve statik projeler tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır. Bu da inşaat yatırım maliyetlerinde ciddi bir tasarruf sağlamaktadır.
 
Deprem İçin Yapı Güçlendirme İşleri
Firmamız, konutlarda, sosyal tesislerde, sanayi yapılarında olmak üzere;
Güncellenmiş yeni inşaat yönetmeliğinden (Afet Bölgelerinde Yapılacak Yapılar Hakkında Yönetmelik) önce yapılmış yapıların, yeni yönetmeliğe uygunluğunun proje üzerinden denetlenmesi,
Yapıların taşıyıcı sistemlerinin test uygulamalarının yetkili kurumlarca yapılmasının sağlanması,
Taşıyıcı sistemin yetersiz bulunması durumunda, güçlendirme projelerinin hazırlanması ve bu projelere uygun güçlendirme inşaat imalatın yapılması,
İşlerini uzun süredir başarıyla yapmaktadır.
 
İç Mimari Tasarım ve İmalat İşleri
Firmamız, sanayi yapılarının prestij binaları olan idari ve sosyal tesislerinin, yatırımcı firmanın konseptine uygun olarak iç mimari tasarımını hazırlar.
Tasarımların hazırlanması esnasında tasarımda yer alan her malzemenin yerli yabancı bütün alternatiflerini inceleyerek uygun olanları müşterimizin seçimine sunar.
Seçilen malzemelerin tasarıma uygun üretilmesini sağlar ve denetler. Üretimi tamamlanan malzemenin, büyük bir titizlikle montajının yapılmasını sağlar.
 
Dekorasyon İnşaat İşleri
Müşteri firmaların hazır satın aldıkları fakat konseptlerine uygun olmayan yapılar ve/veya yapım tarihi eski olup değiştirmek istedikleri yapıları. Firmanın isteklerine ve modern inşaat tekniğine uygun olarak yeniden tasarlanıp projelendirilir.
Tasarım aşaması tamamlanıp müşterimiz tarafından onaylanan projelerin tarafımızdan imalatına geçilir. İmalatın her aşaması büyük bir titizlikle denetlenip tasarıma tam uyumu sağlanır.

Tel: 0242 324 5522
Fax: 0242 324 5511
Email: info@aytungrup.com
Adres: Çağlayan Mh. 2054 Sk. No:46/2 Antalya / Muratpaşa

Aytun İnşaat Projeler Haritası

Aytun İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.