|   |  Azel Yapı Firması
Azel Yapı

Azel Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1980

  • Proje Sayısı : 2

Azel Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Azel Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Azel Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Azel Yapı Hakkında

Azel Yapı, 1980'lerden beri bölgede İnşaat ve Yapı alanında öncü faaliyetlerde bulunarak günümüze gelen, tarihi bir geçmişe sahip olan ender şirketlerden biridir. Diyarbakır'ın hemen her semtinde dönemine damgasını vuran yapılar inşa ederek adeta kentin çehresini değiştirmeye çalışmıştır. Özellikle 2000'li yıllarda Azel Residence'a kadar uzanan öncü, modern ve kesinlikle endüstride kentsel çıkışlara götüren icraatlarda bulunmuştur. Kentte 300’ye yakın İnşaat ve Yapı alanına hizmet eden ve malzeme sağlayan firma ve şirketlere talep sunarak İnşaat Sektörünün canlı kalmasında önemli rol üstlenmiştir. Sanat inceliklerde gizlidir” belirlemesini ailenin ve modern hayatın temeli olan konutlarda hayata geçirmiş, hayatın ve uygar yaşamın temeli olan konutları daha çağdaş, tarihi dokuya ugun ve yaşanılır kılmıştır. Bu amaçladır ki arkasında kentimizin en güzel yapıları olan Azel Residence gibi eserler bırakabilmiştir.

Tel: 0412 238 0980
Fax: 0412 238 0980
Email: social@azelyapi.com.tr
Adres: Huzurevleri Mahallesi. Diclekent Bulvarı Girişi. 19. Sokak A.R. Battal Gazi Apartmanı Kat:5 No:24 Diyarbakır / Kayapınar

Azel Yapı Projeler Haritası

Azel Yapı Projeleri

Azel Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.