|   |  Azgen Turizm Firması
Azgen Turizm

Azgen Turizm

  • Kuruluş Tarihi : 2010

  • Proje Sayısı : 0

Azgen Turizm, konut, ofis ve residence projeleri, Azgen Turizm hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Azgen Turizm ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Azgen Turizm Hakkında

Azgen Turizm Sanayi ve Limited Şirketi ünvanıyla, 2010 yılında faaliyete başlayan firmamız, 2011 yılı itibari ile Drainvac (Canada) Merkezi Elektrikli Süpürge Sistemlerinin Türkiye ve Türk Cumhuriyetleri Genel Distribütörlüğünü yapmaktadır.
 
Yüzyıllık geçmişi bulunan ve ülkemizde 1994 yılından itibaren satışı yapılmakta olan Merkezi Elektrikli Süpürge Sistemleri, yeni ve eski tüm yapılarda kolaylıkla uygulanmaktadır.
 
DrainVac, ülkemizde faaliyet gösteren markalar gibi kuru temizlik yapmasının yanı sıra, sıvı emişi de yaparak şampuanlı temizliğe imkan sağlayan Otomatik Seri Vakum Üniteleri ile benzerlerinden ayrılmaktadır. Otomatik Seri Vakum Ünitelerinde filtre ve çöp torbası gerektirmeden çekilen toz ve kirler pis su hattına bağlanarak mevcut kanalizasyon şebekesine verilmektedir.
 
Firmamız; DrainVac uygulamalarını, ülkemizde sektörün gelişmesinde katkı sunmuş 18 yıllık tecrübesi bulunan ABD Sertifikalı, konusunda uzman mühendis kadrosuyla yapmaktadır.
 
Kullanıcıya doğru, zamanında, hızlı ve Avrupa standartlarında hizmet götürmeyi prensip edinen firmamız, genç ve dinamik kadrosuyla kısa sürede pazar lideri olmayı hedeflemektedir.

Tel: 0212 325 0884
Fax: 0212 325 0885
Email: drainvac@drainvacturkiye.com
Adres: İbrahim Karaoğlanoğlu Cad. Ispar İş Merkezi 105/124-125-126 İstanbul / Kağıthane

Azgen Turizm Projeler Haritası

Azgen Turizm Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.